Soru 3800 TL telefon önerir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

furkan1080p

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Kendime yeni bir akıllı telefon almak istiyorum marka takıntım yoktur sorunsuz ve pürüzsüz cihaz olursa sevinirim. Forumda çoğu konulara poco öneriliyor poconun tasarımını beğenmiyorum onu önermezseniz sevinirim.

kamera+pil+performans şeklinde kriterlerim vardır uzun vadede kullanmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim.

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Kendime yeni bir akıllı telefon almak istiyorum marka takıntım yoktur sorunsuz ve pürüzsüz cihaz olursa sevinirim. Forumda çoğu konulara poco öneriliyor poconun tasarımını beğenmiyorum onu önermezseniz sevinirim.

kamera+pil+performans şeklinde kriterlerim vardır uzun vadede kullanmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim.
Redmi Note 10 Pro'ya göz atabilirsiniz.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Mi 11 Lite öneririm ama bütçeyi biraz arttırabilirseniz önceliğiniz de kamera olduğu için A52 almanız daha iyi olur.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700

Realme 7 Pro.

OCEANN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
kesinlikle samsung a52 almalısın. xiaomi gibi arayüzü bile dandik bir telefon seni pişman edebilir :)

Cagatay Yaman

Asistan
Reaksiyon puanı
170
Samsung A serilerinden bir cihaz veya iphone 7 plus. İphone 7 Plus hala geçerli bir cihaz ama yeni nesil istersen Samsung alabilirsin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dalga geçmiyorum şuanda piyasada ki çoğu telefondan daha kullanışlı. Ben kendim bizzat kullanıyorum ve tek bir takılma veya sorun yaratan bir durumu yok. Ek olarak güncel ios yazılımlarınıda alıyor. iphone en az 3 yıl daha kullanırsın ama bir android telefonu 3 yıl sonra değiştirirsin. Çünkü işletim sistemi android. Maalesef android kullanım açısından ios yanına yaklaşamaz. Eleştirilere tamamen açığım :)
Aynen daha kullanışlı
Bir iboyla 7 plusu tartışacak değilim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada 3.5 yıllık OP5T çatır çatır çalışıyor bizde. Not düşeyim.

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Samsung A serilerinden bir cihaz veya iphone 7 plus. İphone 7 Plus hala geçerli bir cihaz ama yeni nesil istersen Samsung alabilirsin.
Dostum 7 plus ın fiyatına en son ne zaman baktın ? Üstelik belliki fiyat performans cihazı istiyor iPhone mantıklı mı sence ????

Reaksiyon puanı
158
ilk önce bir sıkıntı olduğunda kendi servisi varmı ona bak. xiomi nin var diye biliyorum. sonuçta 2 yıl garantili cihazlar herkes orjinal servisine vermek ister. sonra hangi marka daha uzun güncellemeler veriyor ona bak. zaten 1-2 kere güncelleme veren telefonu satmak için satar yani ilk düşündüğü şey müşteri çekeyim değildir.

Reaksiyon puanı
158
dostum o zaman yenilenmiş bir iphone al bazılarının garantisi bile geçmemiş. güzel cihazlar var bi bak derim.

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
dostum o zaman yenilenmiş bir iphone al bazılarının garantisi bile geçmemiş. güzel cihazlar var bi bak derim.
11 kullanıyorum o bile bazen bana performans olarak yetersiz geliyor kamerayıda gece çekimlerinde beğenmiyorum bu bütçeye 8 gelir diye biliyorum ne kadar yenilensede bu cihazların performansı ortada yinede iOS kısmında mutlu olacağını sanmıyorum

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

Samsung Galaxy A52 öneririm.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
bu arada iphone 11 iphone 8 plus dan ucuz. .yani 11 ler iyi değil gibi.
Bu saçma düşünceye nasıl kapıldınız, çok merak ediyorum. Şu anda 8 Plus modelinin fiyatlandırmasını Apple yapmıyor, satıcılar tarafından yapılıyor. Bu kadar şişirilmiş olmasının sebebi bu. Fiyata göre performans ölçmenin saçmalığına değinmiyorum bile.

Murat Kasrat

Asistan
Reaksiyon puanı
80
bu arada iphone 11 iphone 8 plus dan ucuz. .yani 11 ler iyi değil gibi.
Şakaysa bruh değilse mega bruh.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung istersen a52 (tabii biraz fiyatı arttırman lazım) xiaomi istersen mi 11 lite realme istersen realme 7 pro seçim senin hepsi güzel teller ama benim tercihim tabii ki de a52 den yana.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
iPhone alınacaksa minumum iPhone 8 alınmalı(sıfır alınacaksa iPhone SE den aşağısı alınmamalı. Çünkü sıfır iPhone 8 ler o fiyatı hak etmiyor). iPhone 7 Plus çok fazla ısınıyor,pili 1 günü çıkarmıyor, eskidi ve artık ömrünü doldurmaya çok yaklaştı. A52 varken 5 yıllık 7 Plus kesinlikle alınmaz.

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144

Ekli dosyalar

• 9A0AAB16-06C1-4BAE-A333-F43882EB35A4.png
    9A0AAB16-06C1-4BAE-A333-F43882EB35A4.png
    84.4 KB · Görüntüleme: 48

Son mesajlar