Öneri 3500TL'ye kadar telefon önerisi verebilir misiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

hangisi

• Mi 9T

Kullanılan: 6 50.0%
  • Nova 5T

Kullanılan: 2 16.7%
  • P40 Lite

Kullanılan: 4 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    12

Emir Aydın

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Moderatör
Fiyat/Performans açısından Mi 9 T öneririm. Ancak biraz daha koyabilirsen A71 de düşünebilirsin.

nova 5t(3500tl) vs mi 9t(2700tl) vs p40 lite(vergisiz 300 euro) bataryası en az 1 gün yetecek, 1-2 sene sonra oyunlarda kasmayacak telefon arıyorum, nova5t işlecisi güçlü ama çok ısınıyor, pili yetmiyor deniyor çeşitli sayfalarda içime kurt düştü k30 Türkiye ye gelseydi direk onu alacaktım ama aylardır ortada yok şöyle bir karşılaştırmada yaptım : Xiaomi Mi 9T - Huawei Nova 5T - Huawei P40 Lite Karşılaştırması - Epey
Üçü arasìnda Nova5t.Isìnmadan dolayı Nova5t içine sinmiyorsa mi9t al keyfine bak derim.

AlteredTech

Profesör
nova 5t(3500tl) vs mi 9t(2700tl) vs p40 lite(vergisiz 300 euro) bataryası en az 1 gün yetecek, 1-2 sene sonra oyunlarda kasmayacak telefon arıyorum, nova5t işlecisi güçlü ama çok ısınıyor, pili yetmiyor deniyor çeşitli sayfalarda içime kurt düştü k30 Türkiye ye gelseydi direk onu alacaktım ama aylardır ortada yok şöyle bir karşılaştırmada yaptım : Xiaomi Mi 9T - Huawei Nova 5T - Huawei P40 Lite Karşılaştırması - Epey
3 cihaz arasından Mi 9T daha iyi ama A71 öneririm.

Drogba39

Profesör
Nova 5T kullanan en az 5-6 kişiyle konuştum, hepsi ısınmayla alakalı bir sorun yaşamadığını söyledi, ısınıyor ama her telefonun ısındığı kadar dediler. 1-2 Youtube videosu da izledim, onda da Mi 9T Pro'yla karşılaştırılıyordu, Mi 9T Pro'nun 40-41 dereceye ulaştığı yerde Nova 5T 41-42 dereceyi görüyor; yani 1-2 derece fark vardı, bunu da hissetmezsin zaten. Ben de bu bütçede telefon arıyordum ve dün Nova 5T siparisi verdim. Aklına yatmıyorsa istemeyerek alma tabi ki ama iyice araştırmanı öneririm. Şahsen işlemcisinden dolayı Nova 5T aldım, daha uzun süreli kullanım olabileceğinden dolayı. Bu arada P40 serisinde Google servisleri yok diye biliyorum, onu da iyice araştır bence.

Webhead

Profesör
OnePlus 7T öneririm

stat counter