3500TL'ye kadar sistem önerisi verebilir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

umitcan26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar sizlerden ricam şu olacak yeni oyun bilgisayarı almak istiyorum ama çok anlamadığım için ne yapacağım konusunda takılı kaldım sizlerin önere bileceği masa üstü oyun bilgisayarı var mı?
Benim bulduğum bir kaç bilgisayar var onlara bakıp yorum yaparsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler
Bütçem 3000-3500 TL arası

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892

umitcan26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle parça parça alıp kendimin toplaya bileceğimi düşünmüyorum o kadar anlamıyorum hazır satılanlara bakıyorum açıkçası
Ama aklımda bi kaç kişiye göstericem hallede biliriz diyen arkadaşım olursa araştırmasını yapacağım çok teşekkür ediyorum

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Böyle parça parça alıp kendimin toplaya bileceğimi düşünmüyorum o kadar anlamıyorum hazır satılanlara bakıyorum açıkçası
Ama aklımda bi kaç kişiye göstericem hallede biliriz diyen arkadaşım olursa araştırmasını yapacağım çok teşekkür ediyorum
Tanıdığın birisi varsa yaptırabilirsin veya izleye izleye yaparsın. Arada Vatanda güzel indirimler oluyor oradan parçaları alırsan veya hazır sistemi alırsan kendileri toplayıp veriyor.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Sistem montajı yapmak zor birşey değil aslında hatta böyle soğutmasız birşeysiz sade sistem ve kasada.

umitcan26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sistem montajı yapmak zor birşey değil aslında hatta böyle soğutmasız birşeysiz sade sistem ve kasada.
Anladım son çare öyle olacak artık haZır kasa istememin sebebi taksitle almak istemem böyle parça parça alındığı zaman nasıl yapılır bilmiyorum birde amd önermişsin intel i5 veya i7 önermez misin

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Anladım son çare öyle olacak artık haZır kasa istememin sebebi taksitle almak istemem böyle parça parça alındığı zaman nasıl yapılır bilmiyorum birde amd önermişsin intel i5 veya i7 önermez misin
10. nesil çıktığında öyle ama taksit de ekleyince iş değişiyor o yüzden APU sistemlere bakın daha iyi incehesapta var.