3500 TL telefon önerisi

sama

Üyecik
Ya ben şunu merak ediyorum, mi note 10 lite tamam güçlü bir telefon. Yalnız sd kart desteği yok, bu büyük bir dezavantaj değil mi?

Yasiin

Profesör
Ya ben şunu merak ediyorum, mi note 10 lite tamam güçlü bir telefon. Yalnız sd kart desteği yok, bu büyük bir dezavantaj değil mi?
SD kart desteği kişiden kişiye değişir bence. Ben hayatım boyunca hiç sd karta ihtiyacım olmadı pekte önemli değil zaten.

Mr_Ahmet

Doçent
128GB gayet yeterli. Ben sd kart ile beraber 96GB kullanıyorum şu an. Yarısı boş telefonun. Çok resim çeken biri içinde sorun olmaz. Tek sorun video depolama olabilir.

sama

Üyecik
Telefondan rehber yedeği alma, resim vb. gibi bazı dosyaları kopyalama, yani aklıma gelmeyen yedekleme kopyalama taşıma işlerinde sd kart çok iş görüyor.. Onun dışında hafıza tabii ki yeterli..

Mr_Ahmet

Doçent
Telefondan rehber yedeği alma, resim vb. gibi bazı dosyaları kopyalama, yani aklıma gelmeyen yedekleme kopyalama taşıma işlerinde sd kart çok iş görüyor.. Onun dışında hafıza tabii ki yeterli..
Bu dedikleriniz nadir kullanılıyor. Avantajları yanında çok küçük eksiklikler olduğundan göz ardı edilebilir. Önceliklerinize göre seçim yaparsanız başka modeller daha uygun gelebilir tabi. Ben kendi önceliklerimi düşünerek konuşuyorum.

sama

Üyecik
Doğru kişiye göre değişir.. Benim için gerçekten önemli.. Çünkü telefona format atacağım zaman, ya da fabr. ayarl. alacağım zaman bütün yedeklerimi karta alıyorum, daha sonra hepsini karttan geri yüklüyorum bana büyük kolaylık sağlıyor.. 👍