3500 e kadar telefon

ikt35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iphone 6 kullanıcısıyım en çok bataryasından şikayetçiyim, bayramda bi indirim olur ümidiyle en fazla 3500 civarına düşecek yeni telefon almak istiyorum aradığım özellikler çok oyun oynamam günde toplasanız 1-1.30 saat pubg oynarım, batarya, kamera ve yenilikçi bi tasarım olsun istiyorum şuana kadar baktıklarımdan Mi9t hoşuma gitti, pişman edermi sizler ne önerirsiniz? (mate 10 pro ve lg düşünmüyorum)

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
O ikisini düşünmüyorsan bir Mi 9T kalıyor zaten.
Pişman etmez. Kullanan arkadaşım var, gayet memnun.

Kermit Da Frog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
iphone 6 kullanıcısıyım en çok bataryasından şikayetçiyim, bayramda bi indirim olur ümidiyle en fazla 3500 civarına düşecek yeni telefon almak istiyorum aradığım özellikler çok oyun oynamam günde toplasanız 1-1.30 saat pubg oynarım, batarya, kamera ve yenilikçi bi tasarım olsun istiyorum şuana kadar baktıklarımdan Mi9t hoşuma gitti, pişman edermi sizler ne önerirsiniz? (mate 10 pro ve lg düşünmüyorum)
Dediklerinin ikiside gayet güzel cihazlar, tasarımını beğenmediysen önyargılı davranma LG G7 ve Mate 10 Pro o fiyata alabileceklerinin en iyisi. Mi 9T önermem, kamera çözünürlüğünü arttırarak kameranın iyi olduğuna inandırmaya çalışmışlar ancak optik görüntü sabitleyicisi bile yok. Mi 9T almayı düşünüyorsan diğer cihazlarla karşılaştırmanı tavsiye ederim.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mate 10 Pro fıstık gibi telefon tasarımı da gayet güzel neden istemiyorsun ki ?
Mİ9T orta segment Mate 10 Pro amiral gemisi yani karşılaştırdığın iki cihaz aynı segmentte bile değil
ayrıca Mate 10 Pro'nun bataryası 1 günü rahatlıkla çıkarıyor
Mİ9T'nin 3000'in altına düşmesini bekle derim ya da bir telefona 3500 tl verme en iyisi Honor 9x'i bekle zaten en geç önümüzdeki ay gelir 6/64 gb modeli 2300 tl olur diye tahmin ediyorum kalan 1200 tl ise cebinde kalır böylece

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Şuan teknosa’da S9 Plus 3800’e düştü, biraz arttırabilirsen en mantıklı seçim olur. Arttıramazsan da Mi 9T öneririm.

ikt35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mate 10 Pro fıstık gibi telefon tasarımı da gayet güzel neden istemiyorsun ki ?
Mİ9T orta segment Mate 10 Pro amiral gemisi yani karşılaştırdığın iki cihaz aynı segmentte bile değil
ayrıca Mate 10 Pro'nun bataryası 1 günü rahatlıkla çıkarıyor
Mİ9T'nin 3000'in altına düşmesini bekle derim ya da bir telefona 3500 tl verme en iyisi Honor 9x'i bekle zaten en geç önümüzdeki ay gelir 6/64 gb modeli 2300 tl olur diye tahmin ediyorum kalan 1200 tl ise cebinde kalır böylece
Mate 10 pro 2 senelik cihaz olucak güncel bişeyler istiyorum en azından onun yerine s9+ düşünebilirim ısınamadım pek telefona belki gidip görünce fikrim değişebilir, 9x baktım da özellikle lcd ekranı ve hızlı şarj olmaması caydırdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediklerinin ikiside gayet güzel cihazlar, tasarımını beğenmediysen önyargılı davranma LG G7 ve Mate 10 Pro o fiyata alabileceklerinin en iyisi. Mi 9T önermem, kamera çözünürlüğünü arttırarak kameranın iyi olduğuna inandırmaya çalışmışlar ancak optik görüntü sabitleyicisi bile yok. Mi 9T almayı düşünüyorsan diğer cihazlarla karşılaştırmanı tavsiye ederim.
LG bataryasından, mate 10 pro güncellikten ötürü ve açıkçası tasarım olarak beni çekmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan teknosa’da S9 Plus 3800’e düştü, biraz arttırabilirsen en mantıklı seçim olur. Arttıramazsan da Mi 9T öneririm.
evet en mantıklısı bu gibi duruyor ama daha önce samsung hiç kullanmadım kamerası ve bataryası nasıl acaba

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
evet en mantıklısı bu gibi duruyor ama daha önce samsung hiç kullanmadım kamerası ve bataryası nasıl acaba

Kamera olarak gayet iyi bir cihaz. Batarya olarak da 3500 mAh ortalama kullanımda günü çıkarabilmenizi sağlayabilecek bir kapasite.

byeh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Iphone 7 tavsiye ederim 3.700 - 3.500 civarı birşey olması lazım indirim beklenilebilir 1 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntı çekmedim.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
3450 tl ye oppo rx17 pro aldım bir ay kullanılmış. Bulurum diyorsan aynı paraya kaçırma.

ikt35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bakalım indirime göre mi9t veya S9+ düşünücem teşekkür ederim yorumlarınız için

Rdmsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Sizden rica etsem nereden teyit ettiğinizi belirtebilir misiniz?
teknosadan.
Zaten teknosanin sitesine girip aradiginizda s9plusu goremezsiniz google aramalarinda cikiyor, onlar da teşhir. Mesela s9 da 3.127 gözüküyor. O da ayni sekilde samsung telefonlarda gözükmüyor. Teshirlerde de magaza secenekleri görünüyor ayrica

ikt35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
4000tl ye p20 pro ya ne diyorsunuz?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Huawei bu ara sıkıntılı samsung'a yönelin şahsi görüşüm. S9+ veya s10e önerebilirim.
Veya mi9'da güzel cihaz xiaomi tarafında.
edit; mi9t'de üzmez iyi cihaz ama mümkünse mi9 yada s9+ veya s10e (batarya uzun ömürlü değil ama aralarında en iyisi) bu üç cihazdan sonra mi9t öneririm mi9t'de çok iyi ama önceliğim bunlar olurdu.

Son düzenleme: