3500-5500 tl arası telefon önerileri

Bu konuyu okuyanlar

utkuturemen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Birkaç aydır telefonlara bakıyorum ama bir türlü ne almam konusunda karar veremiyorum.
Kamerası iyi olan , oyun optimizasyonunda sıkıntı yaşamayacağım, en az 3 4 yıl kullanabileceğim telefon almak istiyorum.
S10 e almayı düşünüyorum fakat siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Teşekkürler.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
S10e o batarya ile alınmaz.

S10 Lite öneririm.

Daha uygun bir alternatif olarak Mi Note 10 Lite'a da bakılabilir. Fakat alabiliyorsanız S10 Lite alın derim.

utkuturemen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
S10e nin s10 litedan tek - yönü bataryası diye düşünüyorum kamera ve diğer konularda e çok daha üstün diye biliyorum. Yanlış olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlara Bir Bakın derim
Bunlara baktım zaten ama hem telefonu elime alamadığım için hem de hangisinin hangisinden iyi olduğunu bilmediğim için sizlere bir danışayım dedim

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
S10e nin s10 litedan tek - yönü bataryası diye düşünüyorum kamera ve diğer konularda e çok daha üstün diye biliyorum. Yanlış olabilir

S10 Lite işlemci konusunda da daha başarılı bir cihaz.

S10e güzel bir cihaz ama bataryasından dolayı kesinlikle önermem. Bir yakınım sevinerek aldı ve şuan bataryasından hiç memnun değil. Resmen günde en az 2 tur şarj dolduruyor:(

Reaksiyon puanı
6,381

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
O nasıl oluyor ki ama sanmıyorum garantisiz alacağımı

Telefoncular yurt dışından vergi vb unsurlar olmadan uygun fiyata getirip IMEI atarak satıyor. Alabilirseniz o fiyata en iyi seçenek. OnePlus, donanımı bir kenarıya bırakalım yazılımda Android'in en iyi markası.

Reaksiyon puanı
6,381
O nasıl oluyor ki ama sanmıyorum garantisiz alacağımı
Aslında biraz dikkatli kullanırsanız önümüzde ki 5-6 yıl bu cihazı rahat kullanırsınız. Optimizasyonu çok çok iyi, performasnı zaten inanılmaz, ekranı cezbediyor, kamera performansı çok iyi 4k 60 kare video çekebiliyor.

Telefoncular yurt dışından vergi vb unsurlar olmadan uygun fiyata getirip IMEI atarak satıyor. Alabilirseniz o fiyata en iyi seçenek. OnePlus, donanımı bir kenarıya bırakalım yazılımda Android'in en iyi markası.
Evet zaten Samsung ve Oneplus kullanmadan gerçekten Android kullandım dememk lazım.

Bütçenizi biraz zorlayabilirseniz bunu öneririm.

utkuturemen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Doğrudur fakat sanmıyorum pederin böyle bir işe yanaşacağını. İşini garantiye almak isteyen birisi. O yüzden çok olası değil.

utkuturemen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
One plus 7t nasıl 6k sanırım onun fiyatıda. Tr garantili

Reaksiyon puanı
6,381

Buradaki haberde Oneplus ve reame Türkiye'ye gelecek diye yazılmış. Realme geldi. O zaman Oneplus da glmiştir.

utkuturemen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
O zaman ya One plus 7t ya da s10 lite diyorsunuz ama 7t çok daha üstün değil mi

Reaksiyon puanı
6,381

Burada tr garantili denilmiş 2 cihaza da ama her yerde Oneplus tr'ye gelmedi yazıyor. Büyük ihtimalle garantili değil bu cihazlar.

utkuturemen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Çok teşekkürler. Bu cihaz 5g ile uyumlu mudur peki biliyor musunuz? 4-5 yıl giderse 5gden mahrum kalmak istemem

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Birkaç aydır telefonlara bakıyorum ama bir türlü ne almam konusunda karar veremiyorum.
Kamerası iyi olan , oyun optimizasyonunda sıkıntı yaşamayacağım, en az 3 4 yıl kullanabileceğim telefon almak istiyorum.
S10 e almayı düşünüyorum fakat siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Teşekkürler.
Oneplus 7T öneririm. Kamera ve video performansı dışında Oneplus 7T hertürlü s10e den daha iyi