Öneri 350 tl civarı oyuncu kulaklığı öneri

Bu konuyu okuyanlar

zeydfallen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
350 tl civarı oyuncu kulaklığı önerir misiniz ben çok kararsız kaldım

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Bunlar olabilir corsair iyidir ve eğer bütcenizi 150 tl çıkartabilirseniz Razer Blackshark V2 yi ŞİDDETLE öneririm. 2. el de bakabilirsiniz ben razer nari yi 450 ye pazarlıkla almıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rampage/Gamepower'a pek güvenme.

zeydfallen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunlar olabilir corsair iyidir ve eğer bütcenizi 150 tl çıkartabilirseniz Razer Blackshark V2 yi ŞİDDETLE öneririm. 2. el de bakabilirsiniz ben razer nari yi 450 ye pazarlıkla almıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rampage/Gamepower'a pek güvenme.
corsair nasıldır 7.1 yok gibi pek fark eder mi

emircumak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bütçenizi 450 TL yapabilirseniz Gamepower Luna 7.1 tavsiye ederim, 3 4 sene önce aldım çok memnunum, bozulduktan sonra tekrar aynısından aldım çok memnunum, sanal 7.1 var, kendi ses kartı bulunmakta, programı üzerinden EQ ayarı yaparsanız müthiş bir performans alıyorsunuz

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Bütçenizi 450 TL yapabilirseniz Gamepower Luna 7.1 tavsiye ederim, 3 4 sene önce aldım çok memnunum, bozulduktan sonra tekrar aynısından aldım çok memnunum, sanal 7.1 var, kendi ses kartı bulunmakta, programı üzerinden EQ ayarı yaparsanız müthiş bir performans alıyorsunuz
Gamepover ve rampage 'e onu vermek yerine Razer blackshark V2 almak daha mantıklı onda'da dediğiniz ayarların daha iyisi ve noise cancelling var ayrıca mikrofonu hyperx cloud 2 ile yarışır nitelikte.

emircumak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sana kalmış fakat mikrofon kalitesi gamepowerin çok daha iyi ve Razerın üstünde sanırım kendi ses kartı yok jak girişli, gamepowerde ses kartı var USB girişli, daha kaliteli bir ses deneyimi oluyor. Hyper X ve Razer kullandım daha öneden ama en iyisi Gamepower gibi geliyor bana

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Bence bilindik markalar'a sabit kal garanti kısmında sıkıntı çekmezsin

emircumak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence bilindik markalar'a sabit kal garanti kısmında sıkıntı çekmezsin
Dediğim gibi dostum sana kalmış, benim tavsiyem GamePower Luna, arkadaşım geçen sene Steelseries artic 3 2019 versiyonu aldı ama aldığına bin pişman, bir anda sürücüsünden 7.1 desteğini kaldırdılar oyunlarda ses kasamıyor

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Dediğim gibi dostum sana kalmış, benim tavsiyem GamePower Luna, arkadaşım geçen sene Steelseries artic 3 2019 versiyonu aldı ama aldığına bin pişman, bir anda sürücüsünden 7.1 desteğini kaldırdılar oyunlarda ses kasamıyor
onu da kullandım dolby'den veya w10 daki sonic sound'dan 7.1 açılıyor, ama kulaklık fazla normaldi o fiyat için gerçi o zaman 350 ye bulmuştum şu an 600

emircumak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
onu da kullandım dolby'den veya w10 daki sonic sound'dan 7.1 açılıyor, ama kulaklık fazla normaldi o fiyat için gerçi o zaman 350 ye bulmuştum şu an 600
çok denedi o dediklerini ama sonuç gene hüsran çok bir fark olmadığını söylüyor