350 - 500 TL Direksiyon Seti Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Tr_SaccerR

Asistan
Reaksiyon puanı
135
350-500 Tl direksiyon seti öneriniz varmı güzel bir direksiyon seti çünkü pahalanmadan bu ay veya öbür ay almak istiyorum ://

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Boşa para vermeyin.Klavye çok daha iyi.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
350-500 arasında bildiğin varmı ???
kotoroland apex var ama 619 lira ben kullandım zamanında 500 lira civarına almıştım sıkıntı çıkarmamıştı 900 derece dönememesi biraz kötü eğer kaliteli birşey alacaksanız 1k çıkacak linkinide bırakayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama bence biraz bekleyin logitech yeni direksyon seti çıkarıyor eski modellrin fiyatının düşme ihtimali var

Tr_SaccerR

Asistan
Reaksiyon puanı
135
kotoroland apex var ama 619 lira ben kullandım zamanında 500 lira civarına almıştım sıkıntı çıkarmamıştı 900 derece dönememesi biraz kötü eğer kaliteli birşey alacaksanız 1k çıkacak linkinide bırakayım

Ama bence biraz bekleyin logitech yeni direksyon seti çıkarıyor eski modellrin fiyatının düşme ihtimali var
el freni vites ve debriyaj olsun az tuşu olması pek önemli değil ama sorun çıkarmasın 3-4 yıl kullanayım :>

Boşa para vermeyin.Klavye çok daha iyi.
Klavye tat vermiyor direksiyon seti daha iyi

Sıfır yaklaşık 2-3 sene önce media martktan almıştım sanırım
sorun çıkardımı vitesi varmı el freni ve debriyaj varmı az tuş olması önemli değil

Sıfır mı ikinci el mi?
sıfır

300 - 800 tl de olabilir sorun değil

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
el freni vites ve debriyaj olsun az tuşu olması pek önemli değil ama sorun çıkarmasın 3-4 yıl kullanayım :>

Klavye tat vermiyor direksiyon seti daha iyi

sorun çıkardımı vitesi varmı el freni ve debriyaj varmı az tuş olması önemli değil

sıfır

300 - 800 tl de olabilir sorun değil
Sıfır bulamazsın o fiyata dediğini.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
kontorland gaz firen vites ve f1 kulakçıklarından oluşuyor o fiyata istediğin direksyonu bulman malesef zor

Tr_SaccerR

Asistan
Reaksiyon puanı
135

ne zaman çıkar ?

kontorland gaz firen vites ve f1 kulakçıklarından oluşuyor o fiyata istediğin direksyonu bulman malesef zor
300 - 800 tl arası direksiyon seti uygun olabilir

<Burak>

Asistan
Reaksiyon puanı
25
O fiyat bandında hep 180 derece dönen direksiyonlar var. Ama klavyeden daha iyi olur belki havası filan. :D