350-400 tl faizsiz taksitle, alınabilecek en iyi laptop tavsiyesi?

H.k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selam arkadaşlar.

N11'de faizsiz taksit imkanları görülüyor. Fakat 6 taksite kadar. Fakat birinden duydum ki, alma seçeneğine gelince Bonus karta +3 taksit daha ekleniyormuş. Yani 9 taksit olur. Ama bu doğru ise? O zaman da 3500-4000 tl civarında bir laptopu, 9'a bölüp aylık 350 küsür tl'ye alabilirim.

Peki bu aralıkta, hem işlemci hem ekran kartı yerine geçen APU Ryzen 3 3200G (4 core 4 thread, 3.8 ghz, 4.0 turbo, 4.1 oc) kullanarak 2500 küsür liraya alınabilen bir masaüstü PC ile yarışabilecek, hatta daha iyi olacak bir laptop var mı? Varsa, parçası değiştirilip çok daha ileri dönük bir şey var mı?

Oyun oynamiyicam, ağır word dosyaları açma gibi işlerde ve çok hızlı internet ve multimedya surfu gibi sebeplerle istiyorum. Ama laptopu 1 kere alacağım ve o kadar para vereceğim ve gün gelip geri satacakken değer kaybetme olayı daha fazla olacağını düşündüğüm için, DEĞER Mİ diye düşünüyorum. Çünkü gezeceğim için, laptopa ihtiyacım var. Ama masaüstü de işimi görür uzun bir geçici süre. Ve ''upgrade etmesi'' ve işlemcisini satması değiştirmesi de çok kolay olur.

Biliyorum çok fantastik bir soru. Ama konu bu ve ben bilmiyorum. Sanırım yok öyle bir şey cevabını alıp, karara bağlanıcam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon, 3.6-4.0 ghz.

Son düzenleme: