35 TL ye VR gözlük

Bu konuyu okuyanlar

emirhanvrl81

Asistan
Trendyolda 35 tl ye sanal gerçeklik gözlüğü var . Alsam onu kör olur muyum :D
Şaka bir yana kullanan var mı fiyatı ucuz geldi

emirhanvrl81

Asistan
bnce kullanma 10 dk kullansan 4 saat pc ekranına bakmış gibi olursun
Valla baya bi kullandım başımı çok ağrıtmadı görüntü kalitesi telefonda gördüğüm neyse o . Vr videoları genel olarak hd olmuyo zaten . Bayağı iyi valla fiyatına göre çok beğendim kıss zamanda bozulmazsa gayet iyi bir cihaz sayışır benim için . Ayrıca +18 videolar vr gözlükle çok daha zevkli oluyor tavsiye ederim
35TLye vr gözlük aldım kullanırken elektrikler kesildi gelince kullanmaya devam edicem. 🤣
35 tl ye vr gözlük aldım 2 gün sonra Vr gözlüğüm bozuldu :D

Sibraius

Dekan
Trendyolda 35 tl ye sanal gerçeklik gözlüğü var . Alsam onu kör olur muyum :D
Şaka bir yana kullanan var mı fiyatı ucuz geldi
Alınabilir yüksek bir beklentin olmasın sadece hevesin varsa hevesini alır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

35TLye vr gözlük aldım kullanırken elektrikler kesildi gelince kullanmaya devam edicem. 🤣
İçine telefon konuluyor.

_MusTy_

Profesör
Valla baya bi kullandım başımı çok ağrıtmadı görüntü kalitesi telefonda gördüğüm neyse o . Vr videoları genel olarak hd olmuyo zaten . Bayağı iyi valla fiyatına göre çok beğendim kıss zamanda bozulmazsa gayet iyi bir cihaz sayışır benim için . Ayrıca +18 videolar vr gözlükle çok daha zevkli oluyor tavsiye ederim
Dur bende alıyorum hemen öhö öhö konumuza dönelim bütçemiz azsa alabiliriz

Castaft

Doçent
35TL'lik bile böyle ise 1000TL'likler nasıldır diye düşünüyor insan.

Hamza Ensar Sağlam

Doçent
Cezalı

şşşşşşşşşt nereden aldın.Neyse özelden yazarım öhöm öhöm öhöm.

SDN Son Haberler

Son mesajlar