Soru 330k alexalı site iyimidir?

Bu konuyu okuyanlar

EKVATOR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
Seodan anlayan arkadaşlar fikrini söylerse sevinirim. Bazıları abarta abarta çok iyi filan dedi. Bu ne işimize yarar.

kalavun54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Seodan anlayan arkadaşlar fikrini söylerse sevinirim. Bazıları abarta abarta çok iyi filan dedi. Bu ne işimize yarar.
Alexa bir web sitesinin değerini ölçmek için yeterli bir veri değildir.
Ahrefs ve Semrush gibi araçlar bu ölçümlerde kullanılan başlıca araçlardır.
Günde 300 ziyaretçili web sitemin alexa değeri 200k.
Kendi sitem bence iyi bir site değil, 300k'lı bir site de çok iyi değildir.

MSET

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
alexanın her verdiği veri kesin doğrudur diye bişey yok güvenilir bikaç araçtan daha kontrol etmelisin

eminseodanismani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğitmenlerin canlı sınıf, video kurslar ve metin kursları oluşturup yayınlamalarına ve para kazanmalarına yardımcı olan ve öğrencilerin en kolay şekilde öğrenmelerine yardımcı olan tam özellikli bir eğitim platformudur. Eğitmenler sınırsız video ders, canlı ders, metin ders, proje, quiz, dosya vb oluşturabilecek ve öğrenciler eğitim materyallerini kullanabilecek ve beceri düzeylerini arttırabileceklerdir.

Özgür eğitimin her şeyden çok sınırları aşma ve yaşamları dönüştürme gücüne sahip olduğuna inanıyoruz. Upvanter, eğitim ve öğretim platformlarından biridir. Herkesin, herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda, ücretsiz ve ücretli çevrimiçi olarak, herhangi bir konu düzeyinde herhangi bir şeyi öğrenmesini mümkün kılmaya adanmış bir girişimdir.

Etik Hacker Olma Kursu