Öneri 30K sistem önerisi

Taha E

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarı çoğunlukla yazılım için kullanacağım 35K ya kadar bütçe çıkabilir güzel bir sistem önerebilir misiniz

savasforum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Excalibur bakabilirsin aradığın özelliklere göre bir araştırma yaparak

Emrhnberber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, aşağıya iki adet link bıraktım. Bir tanesi daha çok iş için tercih edebileceğin bir sistemken diğeri ise hem iş konusunda seni üzmeyecek hem de ara sıra istediğin oyunu oynayabileceğin bir sistem. Yazılım için kullanacağını belirttiğinden dolayı dışarıda da rahatlıkla kullanabilmen açısından laptop tercih edeceğini düşündüm ayrıca Monster markasının sağlamış olduğu ömür boyu ücretsiz bakım kampanyası nedeniyle tercihlerimi bu yönde kullandım ancak özellikle istediğin bir marka mevcut ise tekrardan bakabiliriz.

(İŞ) Huma H4 V4.2 14" Ofis Bilgisayarı | Monster Notebook

(İŞ/OYUN) Monster Tulpar T5 V23.2 Core i7 12650H 15.6

Taha E

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
monster ve excalibur gibi bilgisayarlar ucuzdur ama tam bir o kartın performansını göstermezler wattları düşük ve çok ısınan bilgisayarlar
Merhaba, aşağıya iki adet link bıraktım. Bir tanesi daha çok iş için tercih edebileceğin bir sistemken diğeri ise hem iş konusunda seni üzmeyecek hem de ara sıra istediğin oyunu oynayabileceğin bir sistem. Yazılım için kullanacağını belirttiğinden dolayı dışarıda da rahatlıkla kullanabilmen açısından laptop tercih edeceğini düşündüm ayrıca Monster markasının sağlamış olduğu ömür boyu ücretsiz bakım kampanyası nedeniyle tercihlerimi bu yönde kullandım ancak özellikle istediğin bir marka mevcut ise tekrardan bakabiliriz.

(İŞ) Huma H4 V4.2 14" Ofis Bilgisayarı | Monster Notebook

(İŞ/OYUN) Monster Tulpar T5 V23.2 Core i7 12650H 15.6
Öncelikle selamun aleyküm,
Laptop mu, masaüstü mü?
şuanlık ilk olarak masaüstü almayı düşünüyorum ileriki zamanlarda üstüne laptopu eklemeyi düşünüyorum