Öneri 30K₺ Bütçeli Şirket Laptop Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

volgali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar herkese. İyi forumlar, hayırlı Ramazanlar.

30K₺ bütçe ile bir şirket laptop'u alınacak. İlk yönelim Mac'ler üzerineydi ancak PowerBI gibi Microsoft uygulamaları iyi uyumlu olması gerekiyor; Mac'ler uyumlu değil. Uzun pil ömürlü, hafif ve taşınabilir olması öncelikli bu konuda.

Oyuncu laptop'ları büyük performans sağlıyor ancak ağır, gürültülü ve yüksek enerji tüketebiliyor. Olabildiğince kompakt, dayanıklı bir laptop arıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

bark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
MacBook Pro m2 kullanıyorum. Senin gibi Windowsa entegre olması gereken programlar kullansaydım Lenovo thinkpad serisine yönelirdim.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Merhabalar herkese. İyi forumlar, hayırlı Ramazanlar.

30K₺ bütçe ile bir şirket laptop'u alınacak. İlk yönelim Mac'ler üzerineydi ancak PowerBI gibi Microsoft uygulamaları iyi uyumlu olması gerekiyor; Mac'ler uyumlu değil. Uzun pil ömürlü, hafif ve taşınabilir olması öncelikli bu konuda.

Oyuncu laptop'ları büyük performans sağlıyor ancak ağır, gürültülü ve yüksek enerji tüketebiliyor. Olabildiğince kompakt, dayanıklı bir laptop arıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Batarya ile kullanırken fazla elektrik tüketmiyorlar ve sessiz oluyorlar. Şarja takıldığında tam performans çalışıyorlar ve fanları da yeri geldiğinde tam hız dönmeye çalışıyor. Ağırlığına bir şey diyemem ama gaming laptop almanızı öneririm performansa ihtiyacınız var ise.