Laptop 3000 TL'ye Kadar Alınabilecek Laptop Tavsiyesi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

eneserdogan1

Üyecik
12 yaşında bir çocuk için. LOL, Valorant, CS:GO vs. gibi orta sistemlerde çalışacak oyunlar için bir sistem bakıyorum.
Vallahi zor bu piyasada ama oyunlar çok aşırı değil.

Şu idare eder.

ugureryavuz

Asistan
12 yaşında bir çocuk için. LOL, Valorant, CS:GO vs. gibi orta sistemlerde çalışacak oyunlar için bir sistem bakıyorum.
Bence en azından toplama bir pc alın.3000tl lik bir laptopda bu oyunlardan zevk almaz donar.Durur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel bir modelmiş. Başka bildiğin alternatifler varmı?
O laptopu alırsanız windowsu yükletmeniz lazım ve o laptop 1 ay önce 2500 tl idi

eneserdogan1

Üyecik
Güzel bir modelmiş. Başka bildiğin alternatifler varmı?
Vallahi alternatifler var da örneğin SSD daha az 256GB fakat fiyatı daha pahalı :) En fiyat/performans bu duruyor.

Bence en azından toplama bir pc alın.3000tl lik bir laptopda bu oyunlardan zevk almaz donar.Durur

O laptopu alırsanız windowsu yükletmeniz lazım ve o laptop 1 ay önce 2500 tl idi
3000tl'ye toplama hayali kurmak imkansız. Windows kurmak aşırı basit bir iş, neden böyle dediniz ki şimdi?

cenkkkk

Asistan
Vallahi alternatifler var da örneğin SSD daha az 256GB fakat fiyatı daha pahalı :) En fiyat/performans bu duruyor.

3000tl'ye toplama hayali kurmak imkansız. Windows kurmak aşırı basit bir iş, neden böyle dediniz ki şimdi?
Windows'u ben kurarım sıkıntı yok. Kendi laptopuma kendim kurdum.

2.El alınmalı o fiyata.Ama masaüstü toplarsanız 1080p piyasadaki her oyunu oynatır.
Masaüstü yer sıkıntısı sebebiyle istenmiyor. Orta seviye oyunları oynatsın yeter kafasında arıyorum.

DarkWiThCeM

Doçent
bende laptop bakıyorum bu sıralar 7 temmuzda annemin kreadi kartı hesap kesimi olcak.
banada tavsiye verirmisiniz fiyat olarak annem 12 taksit max 290 tl olmasını istiyor. world yada ziraatın combo kartı yani 3100 tl max fln çok beklentim yok işlemci iyi olsun ekran kartı cs:go tarzı oyunları oynatsın :)

eneserdogan1

Üyecik
Bence kasalı bir pc alın eğer laptop alırsanız 1 yıl sonra yavaşlar
Bazen harbiden her önüne geleni bu foruma aldıklarını düşünüyorum. Mini kasa diyen mi dersin, 3000tl'ye kasa mı dersin bunun monitörünü, yerini, fiyatını düşünmüyorlar. Enteresan..

Bence kasalı bir pc alın eğer laptop alırsanız 1 yıl sonra yavaşlar

Bu arkadaşın topladığı bilgisyar düşük bütçe için iyi hem yavaşlarsa parça değiştirirsiniz ama laptopda değiştiremezsiniz
Ne kadar verimsiz bir kasa olmasına rağmen fiyatına bakın ve konu sahibinin verdiği bütçeye bakın.

Son mesajlar