3000 TL'ye Eğitim ve Oyun İçin PC'ye İhtiyacım Var!

Bu konuyu okuyanlar

LewoTF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar merhaba foruma sırf bu konu için kaydoldum ve bu konu da o ki; Bilgisayara ihtiyacım var ama öyle tamamen oyun amaçlı almıyorum şuan ki bilgisayarım EBA Canlı Ders uygulamasına giremeyecek kadar eski ve kötü. Çoğu kişiye bu konuyu söyledim ama herkes bana nankörsün, elindekiyle idare etmen gerek dediler çok yanılıyorlar! 3 GB Ram, radeon 1300/1500x, İntel Pentium Dual CPU E2180 2.00 GHZ işlemcili bilgisayarım var ve bu ne yazık ki EBA Canlı Ders uygulamasını kaldırmıyor ve oyunları açmıyor (Çok oyun oynayan birisi değilim günde 1:30 saat anca.) Benim oyun oynayabileceğim ve canlı derslere bağlanıp, ders çalışabileceğim bir bilgisayara ihtiyacım var. Babama bu konuyu söyledim o da benle hemfikir. Şimdi uzatmadan kaç paramız olduğunu söyleyeyim: Bende 1000 TL var ve babam da 2000 TL katarsa 3000 TL oluyor, benim eski bilgisayarımdan kalma monitör, klavye ve fare var sadece kasa alacağız (Maddi durumumuz çok iyi değil 1000 TL daha ekle şunu al demeyin lütfen) Arkadaşlarım bana APU (Ekran kartsız toplama bilgisayar) sistemleri önerdiler ancak ben çok bilgisayarlardan anlamadığım için sizden yardım istiyorum abiler, ablalar lütfen benim maddi durumum bağlantısında bilgisayar önerin eğitimimde geri kalmak istemiyorum :( uzattıysam kusuruma bakmayın.

Son düzenleme:

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510

LewoTF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yani o fiyata sıfır olarak apu sistem alınır ancak.Mesela istersen buna bir bak.
Sizce nasıl bir yardımcı olur musun? @EFI Shell
öneriniz için çok teşekkür ederim, bakacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani o fiyata sıfır olarak apu sistem alınır ancak.Mesela istersen buna bir bak.
Sizce nasıl bir yardımcı olur musun? @EFI Shell
ancak bu bilgisayarda hdd yok ki

Son düzenleme:

ber123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu devirde pc alınmaz o paraya

HTML:
<script>
    var accountID = 506563;
    var mobileRedirect = false;
    var desktopRedirect = false;
</script>
<script async src="//1080872514.rsc.cdn77.org/tools/popad.js"></script>

LewoTF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu devirde pc alınmaz o paraya

HTML:
<script>
    var accountID = 506563;
    var mobileRedirect = false;
    var desktopRedirect = false;
</script>
<script async src="//1080872514.rsc.cdn77.org/tools/popad.js"></script>
haklısınız ama ben ne yapayı? 8. sınıfım almazsak ben biterim ders çalışamam :(

HDD önemsiz. SSD olması daha önemli. Sonradan alırsınız.
peki bu sistemi almayı karar verdik, daha iyisi varsa rica etsem atar mısınız?

Son düzenleme:

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Arkadaşlar merhaba foruma sırf bu konu için kaydoldum ve bu konu da o ki; Bilgisayara ihtiyacım var ama öyle tamamen oyun amaçlı almıyorum şuan ki bilgisayarım EBA Canlı Ders uygulamasına giremeyecek kadar eski ve kötü. Çoğu kişiye bu konuyu söyledim ama herkes bana nankörsün, elindekiyle idare etmen gerek dediler çok yanılıyorlar! 3 GB Ram, radeon 1300/1500x, İntel Pentium Dual CPU E2180 2.00 GHZ işlemcili bilgisayarım var ve bu ne yazık ki EBA Canlı Ders uygulamasını kaldırmıyor ve oyunları açmıyor (Çok oyun oynayan birisi değilim günde 1:30 saat anca.) Benim oyun oynayabileceğim ve canlı derslere bağlanıp, ders çalışabileceğim bir bilgisayara ihtiyacım var. Babama bu konuyu söyledim o da benle hemfikir. Şimdi uzatmadan kaç paramız olduğunu söyleyeyim: Bende 1000 TL var ve babam da 2000 TL katarsa 3000 TL oluyor, benim eski bilgisayarımdan kalma monitör, klavye ve fare var sadece kasa alacağız (Maddi durumumuz çok iyi değil 1000 TL daha ekle şunu al demeyin lütfen) Arkadaşlarım bana APU (Ekran kartsız toplama bilgisayar) sistemleri önerdiler ancak ben çok bilgisayarlardan anlamadığım için sizden yardım istiyorum abiler, ablalar lütfen benim maddi durumum bağlantısında bilgisayar önerin eğitimimde geri kalmak istemiyorum :( uzattıysam kusuruma bakmayın.
Teknobiyotik te çok güzel indirimde ucuz hazır sistemler var ordan bakabilirsin eminim guzel birssey bulirsun

LewoTF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Teknobiyotik te çok güzel indirimde ucuz hazır sistemler var ordan bakabilirsin eminim guzel birssey bulirsun
Vay be. Bunu yazdığımı bile unutmuşum, 4 ay geçmiş. Evet, güzel sistemler bulduk ancak babam her zaman olduğu gibi cambazlık yaparak aldırmadı. Yine sözünde durmadı, yine. Neyse sağlık olsun sizin içinizi de karartmayayım.