3000 TL ye telefon

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Oppo reno 2Z öneririm ben.
128 GB hafıza 8 GB RAM amoled ekran Oppo kalitesi premium bir cihaz hissi vb liste uzar gider. Tek çekinilen Mediatek işlemci oda sorun olmuyor gayet başarılı oyun performansı.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Redmi Note 9 s düşünüyorum

Az daha bekle bence o modelin fiyatı baya düşecek daha. Bir tanıdık ilk çıktığında 64 GB versiyonunu Migrostan 2399 TL'ye aldı.

O telefonun bence eksi yanları. IPS ekran olması ( Telefon dediğin amoled ekran olmalı artık. ) Diğer eksisi NFC yok. Çerçeveleri plastik. Bence gereksiz büyük ( 210 gram telefon mu olur. ) Ve genel olarak Redmi telefonlar bir tık bence alt seviye oluyor hissiyat olarak Xiaomi telefonlara göre.

Murat Akkoç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Az daha bekle bence o modelin fiyatı baya düşecek daha. Bir tanıdık ilk çıktığında 64 GB versiyonunu Migrostan 2399 TL'ye aldı.

O telefonun bence eksi yanları. IPS ekran olması ( Telefon dediğin amoled ekran olmalı artık. ) Diğer eksisi NFC yok. Çerçeveleri plastik. Bence gereksiz büyük ( 210 gram telefon mu olur. ) Ve genel olarak Redmi telefonlar bir tık bence alt seviye oluyor hissiyat olarak Xiaomi telefonlara göre.
Sizin öneriniz ne? Bu arada teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

P smart pro nasıl?

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
A70 i önermiyorum. Kamerası beni çok üzüyor. Benzer fiyata kamerasıcbundan daha iyi olan modeller var.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Ben hepsini kullandım servisi en iyi olan Samsung eğer kamera odaklıysan m30s.Oyun odaklıysan a51 öneririm.