3000 tl ye kadar telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar merhaba bu yaz iPhone almayı planlıyordum fakat müzik dinlemek için her ay bi programa para vermek istemiyorum şimdi telefonda aradıgım ozelikler sunlar
1-kamerası iyi olsun
2-stabil olsun ki oyunlarda kasmasın
3-bataryası sabahtan aksama kadar normal kullanımda dayansın

önerilerinizi bekiyorum aklımda birkaç model var
LG G5 S7 ya da sizce note 6 beklenmeli mi birde biliyorsanız note 6 ne zaman çıkacak

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Benim 3000 tl bütçem olsa Note 6 yı kesin beklerim . Bence sende Note6 yı bekle

TheMetehan06

Asistan
Reaksiyon puanı
26
G5, S7, HTC 10 gibi modeller düşünülebilir :)

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Arkadaşlar merhaba bu yaz iPhone almayı planlıyordum fakat müzik dinlemek için her ay bi programa para vermek istemiyorum şimdi telefonda aradıgım ozelikler sunlar
1-kamerası iyi olsun

LG G5 S7 ya da sizce note 6 beklenmeli mi birde biliyorsanız note 6 ne zaman çıkacak

Merhaba,

Samsung s7 ekrani, kamerasi, kasa malzeme kalitesi, pil suresi ile yine basarili bir is cikarmis. Fakat uzerindeki islemci yani exynos 8890 rakipleri olan snapdragon 820 ve Apple A9 islemcilerinin performans, isi, grafik birimi gibi konularda gerisinde kaliyor. Samsung genellikle note serisinde bir bir oncesinde cikan s serisinin islemcisini kullaniyor. Yani note 6 buyuk ihtimalle ulkemize exynos 8890 ile gelebilir. Sahsi kanaatim bu seri yani sam. s7, lg g5, htc 10 gibi android cihazlardan alicaksaniz snapdragon 820'li bir model tercih edin. Snapdragon 820 hem performans, hem isinma, hem grafik birimi konularinda cok guzel bir islemci olmus bu sefer. Bir onceki nesilde yani sd810, exynos 7420, apple a8 serisinde exynos 7420 daha iyi idi ama bu sefer snapdragon daha iyi. O nedenle tavsiyem lg g5, htc 10 gibi modellere yonelin.

Beklentilerinize stabil olsun, oyunlarda kasmasin,pili aksama kadar gitsin demisiniz. Bu kriyerleri android platformunda htc 10 cok guzel karsiliyor. Bide lg g5'e bakalim ondan sonra g5 mi htc 10 mu bir konusuruz.

Apple tarafinda ise bugun bir iphone 6s alirsan performans, stabilite konularinda size cok uzun bir sure iyi sonuclar verir. Ama 6s in pili iyi degil , 16gb hafiza artik cok az gibi eksik yonleri var. Haa iyi olan modeli ise iphone 6s plus 64 gb. Bak bunu alcam dersen o zaman hic dusunme al. Cunku 6s plus 64 gb her konuda guzel bir model. Ama fiyat cok uçuk. Bak htc 10 guzel urun kesinlikle alinir. Lg g5'i bi bekle bakalim o nasilmis. Iphone 6s plus 64 gb guzel ama fiyat ucuk. Iphone 6s 16 gb almayi dusunuyorsan hic dusunme lg g5 veya htc 10 daha iyi. Lg g5 incelemesini bekle.

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
teşekkürler tahminim 1 haftaya g5 incelemesi gelicektir

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
1-kamerası iyi olsun

3000 illa vereceksen note 6 yı bekle derim çokda bir şey kalmadı açıkcası ama beklemezsen s7 edge al kardeşim 3000 e bulunuyor...

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
1-kamerası iyi olsun

NOTE 6 3000 üstü olur diye düşünüyorum

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
note 6 ne zaman cıkacak veya tanıtılacak biliyormusunuz

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Note 6 yı beklerim diyorsan bekle iyi geleceği konuşuluyor, ne zaman tanıtılacak IFA'dan önce kendi lansmanında tanıtabilir ayrıca şuan cihaz alıcak olursan s7 veya htc 10 al biraz fiyat düşerse daha iyi olur

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
sanırım note6 temmuzda tanıtılacak öyle okumuştum ben yine de note6 yı bekleyeyim güvenilir bi sitenin sızıntısına göre özellikleri

*153 x 75 x 7.8mm kasa ebatları

*5.8 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran

*Snapdragon 820 ve Exynos 8890 işlemci birimleri

*6GB RAM, 64/128GB dahili depolama, microSD kart desteği

*12MP arka kamera, 5MP ön kamera

*3.100 mAh kapasiteli pil

*Android 6.1 Marshmallow işletim sistemi

*Parmak izi tarayıcısı

* Corning Gorilla Glass 5 ile kaplı ön ve arka yüzey

*IP68 sertifikası

*Yazılım ve donanım tarafında geliştirilmiş S-Pen Kalem

bu özellikler slashgear dan alıntı olarak sdn de yayınlandı

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
bu özellikler fazlasıyla yeterli olucaktır fakat, touchwiz daha fazla hafifler ise ram tüketimide az olur. Fiyat olarakta ön görüm 2900-3200 arası olur bu özelliklerde daha az olamaz diye düşünüyorum