3000 tl ye kadar olan en iyi bilgisayar.(Laptop)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar elimde tutmaktan bile utandığım 2 çöpüm var.İkisi de Casper(zaten çöp le Casper eş anlamlı olduğu için anlamışsınızdır.)Bursluluk paramla çöpleri satıp ets 2 yi ultra ya da yüksek graifkte rahatça oynayacağım bir laptop arıyorum.Yardımcı olurmusunuz?🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

Drift King

Profesör
Arkadaşlar elimde tutmaktan bile utandığım 2 çöpüm var.İkisi de Casper(zaten çöp le Casper eş anlamlı olduğu için anlamışsınızdır.)Bursluluk paramla çöpleri satıp ets 2 yi ultra ya da yüksek graifkte rahatça oynayacağım bir laptop arıyorum.Yardımcı olurmusunuz?🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Laptop zorunlu mu yoksa masaüstü PC alabilir misiniz?

KaanCK

Profesör
Vatandki, evkurdaki bilgisayarların tamamının fiyatı KAZIK. İnternetten alabilirmisiniz? Taksit imkanı gene var.

KaanCK

Profesör

Bütçeni biraz daha arttırabilirsen;

Dediğim gibi bu sistemler kazık.

Drift King

Profesör

Bütçeni biraz daha arttırabilirsen;

Dediğim gibi bu sistemler kazık.
Ailesine bir şey diyemeyiz bu onların tercihi.

KaanCK

Profesör
%99'Unda değişebiliyor maalesef. Değişse bile en fazla 15FPS fark olur.
O paraya ise güzel bir oyuncu desktop alırsın. Kısacası boşuna masraf.

Mstygt

Üyecik
Elimde fazla olan laptopumu satıyorum.Çoğu oyunu yüksekte oynayabilirsin.İlgilenirsen konuşabiliriz forumdan birilerine gitsin en azından. Özelliklerine bakabilirsin linktekiyle aynı

KaanCK

Profesör
Öyle demiyoruz tabikide ama. Önerdiğim sistemlerden birini alırsan işini görür ama Vatandakini alırsan daha iyi.

KaanCK

Profesör
Mağazalra istediğimiz özellikli bilgisayarlar yok maalesef en düşük fiyatlı bu var;
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama vatandan parçaları toplayıp montaj ettirebilirsin.

stat counter