3000TL'ye kadar akıllı saat önerisi verebilir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Ogihan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Akıllı saat almak istiyorum ama 3 model arasında kararsız kaldım. Honor magicwatch 2 - Samsung Galaxy Watch active 2 - Samsung Galaxy Watch hangisini almalıyım ya da bunlar dışında bir öneriniz var mı

UmutPasha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Honor Magic Watch 2 yerine Huawei Watch GT2 tercih edebilirsiniz. Honor Huawei'in bir alt markası. Yani iki markanın da piyasaya sürdüğü ürünler aynı, ama dizaynlarında çok ufak farklılıklar mevcut. Galaxy Watch Active 2 daha çok sporculara yönelik piyasaya sürülen bir saat, bu yüzden spor ile uğraşıyorsanız ilk tercihiniz Active 2 olsun. Galaxy Watch, Active 2 ile neredeyse aynı özelliklere sahip, ama dediğim gibi, Active 2 sporculara yönelik olduğu için saatin spor/antrenman bölümünde daha çok seçenek mevcut.

Özetlemek gerekirse:
Spor için: Active 2
Genel Kullanım için: GT2 ve Galaxy Watch.

GT2 ve Galaxy Watch arasındaki en büyük iki fark ise GT2'nin klasik bir saate daha fazla benzemesi ve GT2'nin ortalama 2 hafta olan pil ömrünün Samsung saatte ortalama 2-3 ün olması.

İyi forumlar.

Timurid

Profesör
Reaksiyon puanı
835
Akıllı saat almak istiyorum ama 3 model arasında kararsız kaldım. Honor magicwatch 2 - Samsung Galaxy Watch active 2 - Samsung Galaxy Watch hangisini almalıyım ya da bunlar dışında bir öneriniz var mı
watch active 2