Öneri 3000 TL ile Alınabilecek En F/P Telefon

panzr

Profesör
3000 TL nın bir kuruş üstüne çıkamam. Pek oyun oynayacağımı sanmıyorum (belki Wild Rift oynarım). Çok fotoğraf çeken birisi değilim, ara sıra hoşuma giden obje ve manzaraların fotoğrafını çekiyorum. Ortalama bir kamera performansı beni idare edecektir. Bu bütçeye ve isteklere öneriniz neler ?
Poco X3 ya da Realme 6 almanı öneririm.

Donanım tarafında P40 Lite bu fiyat bandındaki çoğu cihazdan güçlü ama google servislerinin olmaması küçümsenecek bir sorun değil bu yüzden önerilmiyor.
Buna saygı duyarım hocam. Google olmamasıyla ilgili internette birçok video var her şeyin çözümü var ve bu çözümler çok zor karmaşık değil.

Yasiin

Profesör
Buna saygı duyarım hocam. Google olmamasıyla ilgili internette birçok video var her şeyin çözümü var ve bu çözümler çok zor karmaşık değil.
Hocam çözüm var demekten kastınız sanırım apk olarak Google servislerini indirmek. Eğer ben bu telefona para veriyorsam uğraşmadan kullanmam gerek, yok apksını indireyim güvenlik sorunu vs olmayacağı belli değil. O yüzden bence bir telefon da olması gereken en önemli şey Google servisleri.

Hocam çözüm var demekten kastınız sanırım apk olarak Google servislerini indirmek. Eğer ben bu telefona para veriyorsam uğraşmadan kullanmam gerek, yok apksını indireyim güvenlik sorunu vs olmayacağı belli değil. O yüzden bence bir telefon da olması gereken en önemli şey Google servisleri.
Hocam uğraşmadan kullanıyorsunuz zaten google servislerine gerek de yok. Huawei size her türlü kolaylığı sağlıyor ve Google Play gibi güvenlik taramasını yapıyor Huaweinin arayüzü.