3000 TL Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

estefania

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iş yerimde satış programı kullanıyorum günde 12-13 saat açık olarak kullanabileceğim ısınma sorunu olmayan pc öneriniz nedir 2,500- 3,000 lira arası olabilir şuan 9 sene önce aldığım hp dv6 kullanıyorum vakti geldi satış programında kasma sıkıntısı falan yok ekran görüntüsü falan düşük geliyor ve çok isiniyor ayrıcı bazen fm serisi oynarım menejerlik oyunu bunu kaldırsın yeter teşekkürler şimdiden

estefania

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Teşekkürler asus model düşünüyordum uzun zamandır bu ürün nasıldır asus markaya göre yada asus önerebileceğiniz nedir 3,500 civarı teşekkürler şimdiden
Ben ürünün bir üst modelini kullanıyorum.Kasa kalitesi,ses,soğutma ve performans olarak mükemmmel.İleride bir SSD takviyesi ile çok daha iyi olabilir.Şuanda TR de en çok satan modeller arasında.Alıp gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

estefania

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ürünün bir üst modelini kullanıyorum.Kasa kalitesi,ses,soğutma ve performans olarak mükemmmel.İleride bir SSD takviyesi ile çok daha iyi olabilir.Şuanda TR de en çok satan modeller arasında.Alıp gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Teşekkür ederim üstad değerlendireceğim.

estefania

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989

estefania

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7577 almanız daha iyi çünkü bir üst kasa.Eski kasada ki eksiklerin hepsi giderilmiş.Kesinlikle tavsiye ederim.

Üstat ürünü az önce sipariş geçtim 3,399 liraya dell i5 7577 olan modeli windows olarak 8,1 kurmak istiyorum windows 10 bazı ekran ayarlarına kısıtlama koyuyor mesela yazı büyütme küçültme gibi nasıl olur sence ve n11 sitesinde bu ürünler nasıl 500-600 liralık windowslar nasıl bu kadar ucuz yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

Microsoft Windows 8.1 Professional 3264 Bit Orjinal Lisans Türkçe - n11.com

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba,

Şöyle bir önerim var, inspiron modellerin NBD yerinde destek garantisi yok, onarım merkezine geridönüş ( Servis garantisi ) var. Bir sorun olduğunda cihazınızı onarım merkezine yönlendiriyorsunuz ve max 20 iş günü kadar sürebiliyor. Bu cihazı alıyorsan sana önerim $100 vererek NBD ( Yerinde destek garantisi ) al, bir sorun olduğunda Basic çağrı merkezini ara, telefonda arıza tespiti yapıyorlar ve donanımsal bir probleminiz varsa parçayı evinize teknisyenle birlikte gönderiliyor - her parça teknisyenle gönderilmiyor, (adaptör,dock station vb. teknisyenle birlikte parça gelip gelmeyeceğini çağrı merkezindeki uzman arkadaşlar söylemektedirler - ve teknisyen sizin gözününüzün önünde cihazınıza müdahale ediyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Üstat ürünü az önce sipariş geçtim 3,399 liraya dell i5 7577 olan modeli windows olarak 8,1 kurmak istiyorum windows 10 bazı ekran ayarlarına kısıtlama koyuyor mesela yazı büyütme küçültme gibi nasıl olur sence ve n11 sitesinde bu ürünler nasıl 500-600 liralık windowslar nasıl bu kadar ucuz yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

Microsoft Windows 8.1 Professional 3264 Bit Orjinal Lisans Türkçe - n11.com
Yeni cihazlar en iyi Windows 10 ile performans gösterir bu sebeple tavsiyem Windows 10 yüklemeniz.Ben 7567 kullanıyorum Windows 10 ile bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım.8.1 önermem şahsen.Key fiyatlarına gelirsek size sadece kod yolluyorlar ve bu kodu başka bilgisayarda kullanamıyorsunuz bu sebeple daha ucuzlar.