3000 TL bisiklet önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Bisiklet alacağım. Ortalama 3000 TL'lik bisiklet önerirmisiniz? Ha bir de bisiklet tutkunlarını görelim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bisiklet nasıl sizce?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Çevremde bir heves ile bisiklet alıp 2-3 ay geçmeden sağda solda atılan insanlar dolu. Bence sıfır bisiklete o kadar para verme.
Sahibinden veya Letgo gibi yerlerde çok kaliteli bisikletleri 500-600 TL gibi fiyatlara alabilirsin. ( Bir heves ile alınıp sonradan pişman olan ve yarı fiyatına satan dolu. )

Bence O kadar paralar vereceksen yarı elektirikli şarj istediğinde kendinin çevirerek kullanabileceğin tarzda al alacaksanda.

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Çevremde bir heves ile bisiklet alıp 2-3 ay geçmeden sağda solda atılan insanlar dolu. Bence sıfır bisiklete o kadar para verme.
Sahibinden veya Letgo gibi yerlerde çok kaliteli bisikletleri 500-600 TL gibi fiyatlara alabilirsin. ( Bir heves ile alınıp sonradan pişman olan ve yarı fiyatına satan dolu. )

Bence O kadar paralar vereceksen yarı elektirikli şarj istediğinde kendinin çevirerek kullanabileceğin tarzda al alacaksanda.
Hocam 8 yaşımdan beri bisiklet sürüyorum. Şimdiye kadar en az 15 tane bisiklet değiştim. Dağ bisikleti yarışlarına katıldım ve 3 ödül aldım. O yüzden bütçem varken ıyi bir şey alayım diyorum.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Hocam 8 yaşımdan beri bisiklet sürüyorum. Şimdiye kadar en az 15 tane bisiklet değiştim. Dağ bisikleti yarışlarına katıldım ve 3 ödül aldım. O yüzden bütçem varken ıyi bir şey alayım diyorum.

Profesyonel seviyedeyse tabi alınabilir. Ama az göbek yaptım bisiklet alıp gezecem kafasında olanlar 1-2 haftada bıkıyor yoksa :)

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bisiklet alacağım. Ortalama 3000 TL'lik bisiklet önerirmisiniz? Ha bir de bisiklet tutkunlarını görelim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bisiklet nasıl sizce?

Mosso Cavalier Claris'e bakın derim.

O fiyatlarda Claris set'in altına inmeyin. 3500'e çıkabilirim derseniz Sora Set modellere bakın:)

Alperen SERBEST

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
3000TL civarı bir bisiklette sora setten aşağılara bakmamanızı öneririm.İyi günler.