3000 ile 4000 TL arası telefon önerisi ?

Bu konuyu okuyanlar

Alpdadas25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı günler arkadaşlar.
3000 ile 4000 TL arası hangi telefonları önerirsiniz? Ben Samsung M51 düşünüyorum. Bu konu da düşünceleriniz nedir ?
Teşekkürler.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Öncelikleriniz ne?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
3000 ile 4000 TL arası hangi telefonları önerirsiniz? Ben Samsung M51 düşünüyorum. Bu konu da düşünceleriniz nedir ?
Teşekkürler.
M51,Oppo reno 4,Realme 7,iPhone 8(ikinci el),Note 9 (ikinci el).Bütçeyi 4500 TL ye çıkarabilirsen Note 10 lite yada Se 2020 den birinide alabilirsin.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Taşınması ağır, kaba bir cihazdır Samsung Galaxy M51. Ben Realme 7 Pro tavsiye ederim, bütçe çıkarsa iPhone SE olabilir.

LoKi*

Doçent
Reaksiyon puanı
486
reno 4 veya m51 alabilirsiniz bütçeyi biraz arttirirsaniz galaxy note 10 lite öneririm

Alpdadas25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikleriniz ne?
Önceliğim şarjı iyi gitsin performansı iyi olsun yazılımsal sıkıntı olmasın uzun yıllar yavaşlamadan kullanılsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar M 51 için ülkemizde satılmıyor yazılımsal sıkıntı olabilir diyorlar. Doğru mu ?

Taşınması ağır, kaba bir cihazdır Samsung Galaxy M51. Ben Realme 7 Pro tavsiye ederim, bütçe çıkarsa iPhone SE olabilir.
Taşınması mühim değil. Büyük ekran istiyorum. M 51 ilerde bir sıkıntı çıkarır mı ?

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Önceliğim şarjı iyi gitsin performansı iyi olsun yazılımsal sıkıntı olmasın uzun yıllar yavaşlamadan kullanılsın.

Arkadaşlar M 51 için ülkemizde satılmıyor yazılımsal sıkıntı olabilir diyorlar. Doğru mu ?

Taşınması mühim değil. Büyük ekran istiyorum. M 51 ilerde bir sıkıntı çıkarır mı ?
m51 satılmıyor mu? Kuzenimin telefonu 1 ay önce aldı :D

Az daha çıkabilirsen düşünmeden SE alabilirsin.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Realme 7 Pro, Oppo Reno 4, M51 arasından seçim yapmanızı öneririm.

Benim kişisel kararım Oppo Reno 4 olurdu.

Alpdadas25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
m51 satılmıyor mu? Kuzenimin telefonu 1 ay önce aldı :D

Az daha çıkabilirsen düşünmeden SE alabilirsin.
Sadece netten satışı var. Teknoloji mağazaları satmıyor. Kuzeniniz memnun kalmış mı ?

İnce, hafif bir cihaz. Tasarımını da beğeniyorum.
Siz büyük ekranlı istiyorsanız M51 sizin için daha uygun olur. Ama bir tık ağır ve kalın bir cihaz.
Ağırlık ve kalınlık önemli değil. Yazılım donanım gibi konularda önerir misiniz ? Ayrıca Poco x3 hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Sadece netten satışı var. Teknoloji mağazaları satmıyor. Kuzeniniz memnun kalmış mı ?
Sadece mağzadan alma şansınız varsa maalesef öyle bir durum var. Pil süresinin çok iyi olduğunu belirtiyor. Bende de amcası A51 , gayet iyiler diyebilirim sana.

Alpdadas25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece mağzadan alma şansınız varsa maalesef öyle bir durum var. Pil süresinin çok iyi olduğunu belirtiyor. Bende de amcası A51 , gayet iyiler diyebilirim sana.
Hayır tabi ki netten de alabilirim. Ama bir teknoloji firma çalışanı komik bir şekilde m51 in Hindistan için üretildiğini yazılım sorunu olabileceğini söylemiş :)) Ondar biz satmıyoruz demişler.

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Hayır tabi ki netten de alabilirim. Ama bir teknoloji firma çalışanı komik bir şekilde m51 in Hindistan için üretildiğini yazılım sorunu olabileceğini söylemiş :)) Ondar biz satmıyoruz demişler.
Wow senden duydum bu olayı :D yani sorun olacağını sanmıyorum o konuda. Yazılım güncellemelerini alıyor.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Poco X 3 Nfc hakkında ne düşühüyorsunuz ?
Ağırlıklı oyun kullanımım var akıcı ekran ve stereo hoparlör benim için önemli diyorsanız Poco X3, çok oyun oynamam daha çok telefondan içerik tüketirim, batarya ve kamera benim için önemli diyorsanız M51 alın derim. Bu fiyatlarda Reno4 ve Realme 7 Pro da alınabilir ama 6.7" gibi daha büyük ekranlı telefonlara baktığınız için önermek istemedim.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Hayır, sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Sallamış :D

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
O fiyat bandında bana göre en iyi seçenek Oppo Reno 4 modeli.

M51 modelini canlı görürsen resmen takoz gibi bir cihaz :( Çok kaba duruyor ve malzeme kalitesi hiç iyi değil.
Oppo reno 4 hem ince hem hafif hemde premium bir cihaz gibi duruyor.

Alpdadas25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O fiyat bandında bana göre en iyi seçenek Oppo Reno 4 modeli.

M51 modelini canlı görürsen resmen takoz gibi bir cihaz :( Çok kaba duruyor ve malzeme kalitesi hiç iyi değil.
Oppo reno 4 hem ince hem hafif hemde premium bir cihaz gibi duruyor.
Reno 4 bütün gün elimdeydi. Pil konusunda beni pek tatmin etmedi. Telefonları öyle sarıp sarmalıyoruz ki çerçeve ve malzeme kalitesi o kadar da önemli değil bence. M51 in başka bir sıkıntısı var mı bildiğiniz ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Reno 4 bütün gün elimdeydi. Pil konusunda beni pek tatmin etmedi. Telefonları öyle sarıp sarmalıyoruz ki çerçeve ve malzeme kalitesi o kadar da önemli değil bence. M51 in başka bir sıkıntısı var mı bildiğiniz ?

Kalın olması kaba durması ekranının kırılacak gibi durması flan M51 de rahatsız etmedi mi seni ?

Sen kafana M51 almayı koymuşun galiba boşuna konu açmışın...

M serisi Sansung'un Hindistan Pakistan gibi ülkeler için ürettiği en alt seviye seri. Ana amaç her türlü yerden kısıp ucuz telefon yapmak M serisinde. Şahsen Oppo Renı serisi bir telefon almak varken Samsun'un en dandik serisini ben şahsen almazdım.

Alpdadas25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kalın olması kaba durması ekranının kırılacak gibi durması flan M51 de rahatsız etmedi mi seni ?

Sen kafana M51 almayı koymuşun galiba boşuna konu açmışın...

M serisi Sansung'un Hindistan Pakistan gibi ülkeler için ürettiği en alt seviye seri. Ana amaç her türlü yerden kısıp ucuz telefon yapmak M serisinde. Şahsen Oppo Renı serisi bir telefon almak varken Samsun'un en dandik serisini ben şahsen almazdım.
Etmedi kardeşim. Ama verdiğin bilgiler için sağol. Ben yazılım ve diğer konularda sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağını merak ediyordum. Reno serisi hariç bu segmentte sen ne önerirsin ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Etmedi kardeşim. Ama verdiğin bilgiler için sağol. Ben yazılım ve diğer konularda sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağını merak ediyordum. Reno serisi hariç bu segmentte sen ne önerirsin ?

Gerçekten canlı gördün ve M51 sana boyut olarak kalınlık olarak ağırlık olarak güzel geldi ise diyecek bir şey bulamıyorum. O telefon cepte taşınmaz o derece :)

Oppo Reno 4 olmasa Realme 7 Pro alırdım heralde. Samsung'un Note veya S serisi hariç bir modelini almak istemezdim ben kesinlikle. A ve M serisi çok dandik geliyor bana. ( Kağıt üstünde iyi gibi dursada günlük kullanımda istenilen performans vermediklerini düşünüyorum. 7000 mAH batarya koyuyorlar 4000 mAH batarya ile arasında ağım şahım bir fark olmuyor. Sözde 730G var M51 de 720G olan Reno 4 antutuda tokatlıyor M51 i flan. Üstüne o kalınlığı ağırlığı ve boyut olarak kabalığı katmıyorum bile...

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,807
Ben M51'i bir yakından inceleme fırsatı buldum. Kılıf falan takınca çok kaba, ve ağır oluyor gerçekten. Mümkünse diğer modellere yönelin. Realme 7 Pro olabilir.

Alpdadas25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten canlı gördün ve M51 sana boyut olarak kalınlık olarak ağırlık olarak güzel geldi ise diyecek bir şey bulamıyorum. O telefon cepte taşınmaz o derece :)

Oppo Reno 4 olmasa Realme 7 Pro alırdım heralde. Samsung'un Note veya S serisi hariç bir modelini almak istemezdim ben kesinlikle. A ve M serisi çok dandik geliyor bana. ( Kağıt üstünde iyi gibi dursada günlük kullanımda istenilen performans vermediklerini düşünüyorum. 7000 mAH batarya koyuyorlar 4000 mAH batarya ile arasında ağım şahım bir fark olmuyor. Sözde 730G var M51 de 720G olan Reno 4 antutuda tokatlıyor M51 i flan. Üstüne o kalınlığı ağırlığı ve boyut olarak kabalığı katmıyorum bile...
Xiaomi poco x3 ve red mi note 9 pro ya ne dersin ?

Ben M51'i bir yakından inceleme fırsatı buldum. Kılıf falan takınca çok kaba, ve ağır oluyor gerçekten. Mümkünse diğer modellere yönelin. Realme 7 Pro olabilir.
Real me 7 pronun şarjı nasıl ?

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Teşekkürler.
garantisiz poco f2 pro veya oneplus norda bakabilirsiniz