3000-4000 TL Telefon Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

Nepholius

Öğrenci
Merhabalar, bu bütçe aralığında bir telefon satın almak istiyorum. Önerileriniz ve kullanıcı deneyimlerinizi göz önünde bulundurarak en iyi f/p seçeneğim sizce ne olmalıdır? Telefon piyasasına uzak kaldım açıkçası ve yardıma ihtiyacım var. Hızlı,donmayan,akıcı arayüz, iyi ön/arka kamera ve güçlü bir batarya önceliklerim arasında. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler, yanıtlarınızı bekliyorum dostlar.

Cvnmrt

Profesör
M51, Poco X3, Realme 7 Pro öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Batarya, kamera ve amoled ekran için M51, stereo hoparlör ve (120hz) daha akıcı bir ekran için Poco X3, 65W hızlı şarj, stereo hoparlör ve amoled ekran için Realme 7 Pro alınabilir.

Merhabalar, bu bütçe aralığında bir telefon satın almak istiyorum. Önerileriniz ve kullanıcı deneyimlerinizi göz önünde bulundurarak en iyi f/p seçeneğim sizce ne olmalıdır? Telefon piyasasına uzak kaldım açıkçası ve yardıma ihtiyacım var. Hızlı,donmayan,akıcı arayüz, iyi ön/arka kamera ve güçlü bir batarya önceliklerim arasında. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler, yanıtlarınızı bekliyorum dostlar.
Kalınlık ve ağırlık sorun değilse M51 yada Realme 7 pro almanı tavsiye ederim.

SDN Son Haberler

Son mesajlar