Öneri 3000 - 4000 tl arası telefon ?

Bu konuyu okuyanlar

biribiri00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3000 - 4000 tl arasi onerebileceginiz telefon varmı bütçem bu ve daha fazla arttıramam. Beni normal bir sekilde gotursun en önemlisi ısınmamasi ve bataryasinin iyi olmasi. 3000 tl alti varsa iyi öneriniz onlarida yazarsaniz sevinirim tesekkurler

Not : 2. El tercih etmiyorum

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
3000 - 4000 tl arasi onerebileceginiz telefon varmı bütçem bu ve daha fazla arttıramam. Beni normal bir sekilde gotursun en önemlisi ısınmamasi ve bataryasinin iyi olmasi. 3000 tl alti varsa iyi öneriniz onlarida yazarsaniz sevinirim tesekkurler

tam da 2.el önerecektim hocam 3000-4000'e sıfır telefonlar seni uzun vadede götürmez çünkü bu fiyat bandında sadece giriş seviyesi telefonlar var ben de giriş seviyesi asla önermem benim size tavsiyem bütçenizi arttırın 10 bine çıkarın Samsung Galaxy S20 FE alın bana teşekkür edersiniz ayrıca 3-4 bine Xiaomi Oppo Vivo Realme gibi Çinli markaların giriş seviyesi modelleri var sadece yani ben yerinizde olsam bütçemi zorlayıp İPhone alırdım illa Android olacaksa da S20 FE alırdım. 2.el konusunda fazla önyargılı olduğunuzu düşünüyorum her 2.el telefon sorunlu diye bir kaide yok at onu kafandan şahsen ben 2.el İPhone alırım sadece araştırmayı sağlam yapmak gerekiyor sen de uğraşmak istemiyorsun. Uzun lafın kısası 3-4 bine adam gibi telefon yok ki önereyim

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
O fiyat bandında pek iyi telefon yok gibi.

Bir ihtimal kampanya olur diye Black Friday indirimlerini bekle istersen.( 24-25 Kasım beklerim dersen. )

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461

İkinci el S9 bak.

biribiri00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkinci el S9 bak.
s9 alırım ama ekranina birşey olsa fiyati 2500 tl civari yaptirmam imkansiz o yüzden alamam. Yenilenmiş iphone 7 alicam ama onunda isinma sorunu var. Telde oyun oynamiyorum youtubede olurum genelde ama ip 7 çok isindigi için o yuzden almıyor mesela. Ben yenilenmis telefonlari seviyorum easycep gibi siteler güvenilir ama sifir almak daha mantıkli geliyor giris seviyesi bana şuanlık yetiyor ilerde belki sartlar uygun olursa iphonenin biraz ust sevileri yada daha iyi baska telefonla alınabilir ama suanlik bu sartlarda bulabildigim telefonu bulmaya calsyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

s9 alırım ama ekranina birşey olsa fiyati 2500 tl civari yaptirmam imkansiz o yüzden alamam. Yenilenmiş iphone 7 alicam ama onunda isinma sorunu var. Telde oyun oynamiyorum youtubede olurum genelde ama ip 7 çok isindigi için o yuzden almıyor mesela. Ben yenilenmis telefonlari seviyorum easycep gibi siteler güvenilir ama sifir almak daha mantıkli geliyor giris seviyesi bana şuanlık yetiyor ilerde belki sartlar uygun olursa iphonenin biraz ust sevileri yada daha iyi baska telefonla alınabilir ama suanlik bu sartlarda bulabildigim telefonu bulmaya calsyorum