3000-3500 Liraya Laptop Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

erdemlee

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Herkese selam arkadaşlar şu an üniversite hazırlıktayım seneye bölümüme geçeceğim(mimarlık).Bana göre uygun bir laptop önerir misiniz 3000-3500 tl arası macbook da olabilir ama ben oyun oynamayı da seviyorum yine de aklımı çeliyor macbook onun haricinde ince bi ultrabook mu yoksa oyun ağırlıklı büyük kasalı bi laptop mu alsam bilemedim alırsam 4 sene kullanacağım aklımda asus rog,msi ge70 gibi modeller var oyuncu bilgisayarlarından cidden çok kararsızım bana yardım da bulunursanız sevinirim.
Herkese teşekkürler şimdiden...

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Mühendislik öğrencisiyim hemde oyun oynamayı seven biriyim bu yüzden kendime asus rog g550jk aldım. Kasa kalitesi tasarımı gerçekten güzel. Tavsiye ederim ürünü vatanda inceleyebilirsin. Msi pek tavsiye etmiyorum asusa nazaran kullanıcıların şikayeti daha fazla.

nsydm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim eğer evde kalıyorsan toplama kasa al hazır kasaların ekran kartları vb. kötü oluyor toplama kasa en az 5 sene rahat götürür o bütçe ile hemde hazır kasalara nazaran çok çok daha iyi performans alırsın.

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Merhaba ben size bu notebook'u almanızı tavsiye ederim. Bunun bi alt modelini 1 senedir kullanıyorum ve herşeyimi fazla fazla karşılıyor.

http://www.gold.com.tr/acer-vn7-791g-78m4-notebook_u

GTX860M ( 2GB ) Ekran kartı , FullHD 17 İnç geniş ekran , 16 GB RAM , İ7-4710HQ ( 4 çekirdekli 3.5 GHZ kadar çıkabiliyor çok güçlü işlemcidir. ) , 1 TB HDD . Pc de SSD girişide mevcut eğer isterseniz SSD takıp pc nizi çok kısa sürede açılmasınıda sağlayabilirsiniz.

KaannKarahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Katypery merhaba urunu dun burk.celk arkadasim onerdi bana yeni gitmis du turkiyeye piyasada 1 yildir mi var yada six yurtdisindanmi temin ettinis sormak istediginiz tek konu performans nasil ve isinma siki tisi varmi acaba

KaannKarahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arada toshibanin icindeki amd ekran karti asusun 765 modelinr esitmis acer onetilrn modelde gtx860 ekran karto mevcut 2 yil onde yani bu pc acikcasi

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Katypery merhaba urunu dun burk.celk arkadasim onerdi bana yeni gitmis du turkiyeye piyasada 1 yildir mi var yada six yurtdisindanmi temin ettinis sormak istediginiz tek konu performans nasil ve isinma siki tisi varmi acaba
Ben ürünü vatan computer'dan 2000TL ye almıştım. Ama benim aldığım üründe i5 4200M İşlemci GTX760M ekran kartı var. Bilgisayarımdan son derece memnunum call of duty ghost , BF 3 + 4 aklınıza gelecek tüm oyunları ultra - High ayarlarda 0 kasma ile bitirdim. İşlemci sıcaklığı 70 dereceyi aşmıyor. Hatta yazın işlemci sıcaklığı 70'i aşmıyor kışın daha az 65 civarı. Sistem boştayken 45 civarı sıcaklık var. Yani ısınma sıkıntısı yok gönül rahatlığıyla Acer alabilirsiniz.

rahim393

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim tavsiyem msi al ben aldım tavsiye üzerine çok memnunum msi klasdir kardeşim :)