300 tl ye kadar bluetooth kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

ZevkiSefa

Öğrenci
asıl amacım telefon görüşmesinde net ses kalitesi .Hem benim sesim iyi gitmeli hem de karşının sesi iyi gelmeli . Biraz sağda solda araştırdım . Bluetooth da konuşma ses kalitesi düşük oluyor diyenler var . Bir kaç kişi de de bu fiyatlara fazla performans bekleme diyor .Bir grup da bir yıl sonra bataryası çabuk bitmeye başladı şikayetlerinden bahsetmiş .qcy t5 ve soundliberty 53 tavsiyeleri olmuş bir de teknosa da Anker Soundcore Spirit Bluetooth 5.0 Kulak İçi Spor Kulaklık - Siyah Fiyatı ve Özellikleri bu cihazı gördüm . Aktif kullanıp verim alabilen var mı ? Yoksa bu kadar para vermeden xiaomi nin bluetooth cihazlarından birini alıp geçsem mi ? Tavsiyeniz ne olur ?

 

alpotter

Profesör
Qcy T5 kullanıyorum, memnunum. Taotronics Soundliberty 53 de alınabilir. Eğer silikonsuz bir kulaklık arıyorsanız Realme Buds Air Neo öneririm.
 

alpotter

Profesör
Silikonlu olunca ne oluyor acaba ? Pek bilgim yok da kulaklıklar ile ilgili .
Ucunda silikon oluyor. Bu qcy t5, silikonlu mesela
14041.jpg

Bu da Realme Buds Air Neo. Silikonsuz.
images (2).jpeg

Silikonlu kulaklıklar kulağı daha iyi tutar. Kolay kolay kulaktan düşmez.
 

ThorJ

Dekan
Özel başlık
biraz üzgün
Ben AirDots kullanıyorum ancak o bütçeye daha iyi kulaklıklar alınabilir.
 

ZevkiSefa

Öğrenci
Hocam ben airbuds s kullanıyorum gayet iyi oyun modu filan var hem telefon hem bilgisayarda kullanıyorum ses kalitesi mükemmel
ben gün içinde sürekli telefon görüşmesi yapacağım. Bazıları bir süre sonra ısınıyor diye şikayet etmiş bu ürün için , tereddütte kaldım. ayrıca airbuds mı earbuds s mı bahsettiğin ürün hangisi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu şekilde değil de tws düşünüyorum .
 
Son düzenleme:

SDN Son Haberler

Üst