300 TL iPad 2

Bu konuyu okuyanlar

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
İşim gereği sadece internet tarayıcısını kullanacağım bir tablet almayı düşünüyorum letgodan temiz herhangi bir sıkıntısı olmayan 300tlye ipad 2 buldum yanında orj şarjıyla sizce alınır mı yoksa indirimlerle falan 360tlye alabildiğim bu sıfır android tableti mi alsam daha mantıklı olur

Hometech 7M 16 GB 7" Tablet Gri Fiyatları ve Özellikleri

ipad 2 nin miadını tamamen doldurduğunun farkındayım ama sadece spesifik bir amaçla kullanacağım için işimi göreceğini düşünüyorum ayrıca kasma vs de yokmus cihazda şarj da 1 gün götürüyormuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoksa bütçeyi az daha artırıp ipad mini mi alsam onların da 450 500 tl civarı temizleri var

Son düzenleme:

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
İos 7 den düşük iPad alma iPad 2 cidden eski en azından iPad 3 yada 4 al

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Ne olursa olsun hometech markaları tercih etme derim.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
İşim gereği sadece internet tarayıcısını kullanacağım bir tablet almayı düşünüyorum letgodan temiz herhangi bir sıkıntısı olmayan 300tlye ipad 2 buldum yanında orj şarjıyla sizce alınır mı yoksa indirimlerle falan 360tlye alabildiğim bu sıfır android tableti mi alsam daha mantıklı olur

ipad 2 nin miadını tamamen doldurduğunun farkındayım ama sadece spesifik bir amaçla kullanacağım için işimi göreceğini düşünüyorum ayrıca kasma vs de yokmus cihazda şarj da 1 gün götürüyormuş

Yoksa bütçeyi az daha artırıp ipad mini mi alsam onların da 450 500 tl civarı temizleri var
Hocam alınır kesinlikle. Bende de İpad 2 var. İos 9 aldıktan sonra İos 11 jailbreakı yaptım. Herşey yapılıyor. Bence oldukça iyi bulmuşsunuz kaçirmayın.

Hocam ben 6 saat aralıksız zoom da derslerim oluyor. Sadece %15 gidiyor. 1 kere fulleme ile 1 hafta tamamlayabiliyorum ben.

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
450 tlye ipad 3 buldum şarj aleti kılıfı mevcut baya da temiz duruyor alırsam işimi görür mi acaba ayrıca zoomdan derslerime de katılırım

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
450 tlye ipad 3 buldum şarj aleti kılıfı mevcut baya da temiz duruyor alırsam işimi görür mi acaba ayrıca zoomdan derslerime de katılırım
550 tlye de ekranında çok rahatsız etmeyecek şekilde kılcak çatlağı olan ipad 4 buldum hangisini alsam mantıklı olur

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
İpad 2 yerine 3 olabilir. Temiz bulursanız da çok güzel olur. Pilini de değiştirirsiniz aldıktan sonra, rahat rahat kullanırsınız.