300 TL bütçeli Gaming kulaklık önerisi mayıs 2020

Bu konuyu okuyanlar

TrakyalıArslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hepinize merhaba herşeyin pahalı olduğu bir dönemdeyiz. 300 lira bir bütçem var csgo sekiro middle earth gibi oyunları oynuyorum kulağı ağrıtmayacak mikrafonlu güzel bir öneriniz varsa bekliyorum 1 ay sonra alacağım eğer indirimleri takip et derseniz etmeye çalışacağım
not : gamepower rampage james donkey gibi markalardan uzak durun diyorlar fakat kullananlar memnunum diyor eğer gerçekten memnun kaldıysanız bu gibi ürünleri paylaşabilirsiniz çok sağ olun

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Bende kablosuz şekilde arıyorum aynı şekilde bir kulaklık ama fiyatlar uçmuş baya..

TrakyalıArslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende kablosuz şekilde arıyorum aynı şekilde bir kulaklık ama fiyatlar uçmuş baya..
aynen öyle maalesef... geçen 1 - 2 ay önce 200 tl olan ürünler çok pahalandı 2 katı kadar 1 ay sonra Rampage Paladin alacağım sanırım çok fazla olumlu eleştiri yapılmış saygılar...

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
aynen öyle maalesef... geçen 1 - 2 ay önce 200 tl olan ürünler çok pahalandı 2 katı kadar 1 ay sonra Rampage Paladin alacağım sanırım çok fazla olumlu eleştiri yapılmış saygılar...
Bulursan banada yazar mısın güzel bir kulaklık, dolar daha fazla çıkmadan almak lazım.
Ne zaman şuan alınmaz çok pahalı dediysem ilerleyen zamanalrda daha da pahalandı :D

TrakyalıArslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bulursan banada yazar mısın güzel bir kulaklık, dolar daha fazla çıkmadan almak lazım.
Ne zaman şuan alınmaz çok pahalı dediysem ilerleyen zamanalrda daha da pahalandı :D
kulaklığı aldığım zaman yaklaşık 1 ay sonra tekrar döneceğim dediğim gibi 275 TL RAMPAGE PALADİN'e bir bakmanı tavsiye ederim sanırım onu alacağım