300-500 TL Arası Saç ve Sakal Makine Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Arkadaşlar normalde Moser adlı markanın https://www.hepsiburada.com/moser-profesyonel-sac-kesme-makinasi-dei-1400-0050-p-SGKS3248 bu ürününü kullanıyorduk. Daha doğrusu babam İnternet üzerinden bu makineyi sipariş etmek istedi ve bizde bunu aldık. Yaklaşık 2-3 yıldır bu makineyi kullanıyorduk fakat makine babam banyoda traş olurken elinden düşüp sert bir şekilde banyonun fayanslarına düştü ve düştükten sonra çalışırken ucundaki bıçakların kayması sebebiyle resmen pancar motoru gibi ses çıkarmaya başladı. Aslında Moser Alman markası ve aletleri de çok iyi babadan oğula geçecek şekilde uzun ömürlü olabiliyor fakat bazen böyle aksilikler de olabiliyor.

Her neyse konumuza gelelim. Ben İnternet üzerinden biraz araştırma yaptım ve bu sefer Moser marka yerine Braun ya da Philips marka bir alet almayı düşünüyorum. Kullandığımız makine ile genelde ben sakalımı ve saçlarımın yanlarını yani favorilerimiz ensemi düzeltirim. Babam ise zaten yarı kel olduğu için ve saçları çok uzamadığı için genelde saçlarını kesmek için kullanıyor.

Aşağıya İnternet üzerinden bazı beğendiğim ürünlerin linklerini bırakacağım. Sizlerinde bu ürünler hakkında düşüncelerini merak ediyorum açıkçası. Ayrıca aşağıya bıraktığım ürünlerden herhangi birine sahipseniz ve kullanıyorsanız lütfen deneyimlerinizi benimle paylaşın. Aldığım zaman sonradan pişman olacağım bir ürün almak istemiyorum genelde böyle şeyleri almadan önce iyice İnternet üzerinde araştırma yapıp emin olduktan sonra alırım.