300-400tl kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

yunusemreyuxel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu fiyat aralığında bir kulaklık almayı düşünüyorum biraz araştırdım ve alttaki modeli almaya karar verdim iyi midir ve İtopya'dan alınır mı? Kulaklık araştırırken Corsair HS35 modelinin fazlaca önerildiğini gördüm ancak ben mikrofonunu pek beğenmedim doğrusu hangisini tercih etmeliyim veya daha iyi bir öneriniz var mı?

kayhqn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
ss arctis 1e bakabilirsin. bende arctis raw var nerdeyse 1le aynı. gayet memmunum.

RegoslaX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bu fiyat aralığında bir kulaklık almayı düşünüyorum biraz araştırdım ve alttaki modeli almaya karar verdim iyi midir ve İtopya'dan alınır mı? Kulaklık araştırırken Corsair HS35 modelinin fazlaca önerildiğini gördüm ancak ben mikrofonunu pek beğenmedim doğrusu hangisini tercih etmeliyim veya daha iyi bir öneriniz var mı?
HyperX Cloud Stinger bu kulaklığı arkadaşım kullanıyor kendisiyle dc de fln konuştuğumuz zmn ses kalitesi baya güzeldi,kaliteli olduğu belli o neredeyse bizim duyamadığımız ayak seslerini fln duyabiliyor nedense kendimde bikaç kez bullandım bence alınabilir amabu kulaklığı almak istemezsen dediğin gibi Corsair HS35 alabilirsin biraz aaraştırdım o fiyat bandında en çok tercih edileni o görünüyor