300-350TL Bandında Mikrofonlu, Gürültü Engelleyen (Mümkünse 7.1) Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
300-350 TL Bandında Mikrofonlu, Gürültü Engelleyen, Mümkünse 7.1 destekli kulaklık önerir misiniz? Çok büyük olmasın.

Canlı Ders ve Oyun İçin Kullanacağım

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Sanmıyorum.Bütçe belirtirseniz kulaklık önerebilirim.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Tüh, kulaklığım var ama mikrofonu yok, gürültü engelleyemiyor. 13 Ocak'ta geleceğini biliyordum ama ikna edememiştim ailemi. Neyse sağlık olsun.

(Fırastçıların Allah belasını versin!)

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Yaşadığım yer küçük şehir.Hemde epey küçük ve çoğu zaman ucuz bir şey olursa millet anında bile gelip almıyor.Bazen günlerce duruyor.Senin dediğin kulaklığa bakmak için geçen gün gittim herhangi bir bime.Yok hala orda.Kimse almamış.XDHatta gelen birçok şey bile hala duruyor.

kaanakkus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
@wolfvo, büyüşehir deil ilçede yaşıyorum çok uzaktaki bimlere gidemedim 200k nüfus var diye biliyorum analamıyorumki burda çok oyun oynayan insanda yok kim almış diye düşünüyorum ama bidahki sefer böyle birşey geldiginde bir arakdaş var 20 tane bimde çalışan akrabası varmış ona söyliyecem ayırtsın yoksa bulamıyoz?

Reaksiyon puanı
385
@wolfvo, büyüşehir deil ilçede yaşıyorum çok uzaktaki bimlere gidemedim 200k nüfus var diye biliyorum analamıyorumki burda çok oyun oynayan insanda yok kim almış diye düşünüyorum ama bidahki sefer böyle birşey geldiginde bir arakdaş var 20 tane bimde çalışan akrabası varmış ona söyliyecem ayırtsın yoksa bulamıyoz?
Öyle şeref yoksunları yüzünden(gebersinler inşallah) normal kullanıcı alamıyor.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
@wolfvo, büyüşehir deil ilçede yaşıyorum çok uzaktaki bimlere gidemedim 200k nüfus var diye biliyorum analamıyorumki burda çok oyun oynayan insanda yok kim almış diye düşünüyorum ama bidahki sefer böyle birşey geldiginde bir arakdaş var 20 tane bimde çalışan akrabası varmış ona söyliyecem ayırtsın yoksa bulamıyoz
Umarım alırsın reyis.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
@Sibraius https://www.hepsiburada.com/gamepower-medusa-siyah-7-1-rainbow-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000S2Y17

Bu kulaklık nasıl? Sizi attığınız biraz kaba geldi. 13 yaşındayım ve az biraz küçük olması benim için iyi olur.
Bu kötü.
Bu güzel ben kendim de kullanıyorum.
Bloody G528C 7.1 RGB USB Gaming Kulaklık https://www.hepsiburada.com/bloody-g528c-71-rgb-usb-gaming-kulaklik-p-HBV00000SWRQE?magaza=teknofone
Banda lazım arictics1 ama bulamdım bütün ilçeyi gezdim bulamdım hâta bir ara kayboldum van-erciş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rgb

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Agam zaten o alanların çoğu mahalle bilgisayarcıları falandır.ucuzdan alı 2 katına satıyorlar.Yani

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
USB almanızı öneririm Streo olanlar için iyi bir anakart olmasını öneririm.
Benim için cross-platform önemli. Yurtdışından akrabama Razer Kraken X getirtsem nasıl olur? Özellikleri iyi mi? RGB önemli değil benim için.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Benim için cross-platform önemli. Yurtdışından akrabama Razer Kraken X getirtsem nasıl olur? Özellikleri iyi mi? RGB önemli değil benim için.
Alınabilir.Ama şikayetçi olanlar var.
Mesaj otomatik birleştirildi: