300-350 TL Tablet tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar baslikta belirttigim gibi bu paraya alabilecegim 9inc ve ustu tablet en iyi tablet hangisi?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
9 inc ustune o fiyata iyi bir tablet alamazsin maalesef ancak 7 inc dusunursen secenek cok

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7 inc ekran olanlarda bu fiyata bencede asus rakipsiz ama ekrani cok kucuk degil mi :)
Sinema oyun icin pek ideal degil gibi peki artes qd1002 nasil?

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
7 inc ekran olanlarda bu fiyata bencede asus rakipsiz ama ekrani cok kucuk degil mi :)
Sinema oyun icin pek ideal degil gibi peki artes qd1002 nasil?
Artes qd1002 tabletin işlemcisi iyi ama grafik işlemcisi mali 400 yani kötü. ufak tefek oyunlarda kasma yapmazda büyük hiçbir oyunu oynayamazsınız aslında oynarsınızda donmalar yaşarsınız. Ama asusda kasma 0 çünkü Grafik işlemcisi intel hd graphics by Trail yani bu hemen hemen adreno 330 la eş değer gibi. Birde ekranın 800p olduğunu varsayarsak lg g2 ile aynı performansı verir.

Yani bizim size önerimiz o fiyat aralığında asusu almanız. Tabi tercih sizin.

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pffffff kararsizim :( peki buyuk ekran olarak asusa yakin ne var?

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Pffffff kararsizim :( peki buyuk ekran olarak asusa yakin ne var?
O fiyat aralığında başka hiçbir alternatif asusa yaklaşamaz. Tek çare Asus. Eğer bütçenizi artırırsanız daha iyi seçenekler tabi çıkar. Tabi arttırmadan kastım 600 700 tl anca çıkarsanız.

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gercektende cok cezbediyor ozellikleri :) tek sikintim ekran, biraz dusuneyim ben en guzeli ilgilendiginiz icin tesekkurler.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
9 inç ve üstü bu segmentte rezil cihazlarla dolu.

F/P : ASUS memopad 7 var yalnız.

Ekran büyük olsun derseniz LENOVO YOGA 8 var.F/P oranı güzel değil onu demiş olayım.Menüsü de yarı ingilizce.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
"Lg GPad 7" ye bir bak Vatan Bilgisayarda 349 Tl Bir fiyatı var,yeni bir tablet ,bu fiyata hiç de yabana atılacak bir tablet değil.

Efes4224

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum sana tavsiyem o fiyata bulabilirsen windows işletim sistemli bi cihaz almandır.

Mustafacorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Media markta kampanyada olan 199 liralık ve çok mükemmel özelliklere sahip tablet.

Mustafacorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Media marktın reklamında var,fakat 9 inç yazdığını şimdi farkettim onun 9 inç olduğundan emin değilim.