300-350 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi ?

Bu konuyu okuyanlar

M.ERCAN

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar Oyuncu kulaklıgı arıyorum cok arastırdım ama karar vermedım 350 tl civarlarında bildikleriniz varsa paylaşırmısınız (CS:GO gibi oyunlarda kullanıcağım) 100 TL fazlasını ver şunu al demeyin lütfen

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar M.ERCAN,

Sana önerim olan Logitech ve Razer gibi markaların ürünü olan 350 TL'lik kaliteli kulaklık modellerini aşağıya bırakıyorum inceleyerek satın alabilirsin.

Ürün 1 / Ürün 2 / Ürün 3

Teşekkürler, İyi Forumlar

M.ERCAN

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Selamlar M.ERCAN,

Sana önerim olan Logitech ve Razer gibi markaların ürünü olan 350 TL'lik kaliteli kulaklık modellerini aşağıya bırakıyorum inceleyerek satın alabilirsin.

Ürün 1 / Ürün 2 / Ürün 3

Teşekkürler, İyi Forumlar
selamlar öncelikle hızın için teşekkür ederim ama bilindik markaların genelde alt modelleri dandik oluyor zaten marka diye bu fiyatlara kadar cıktıklarını düşünüyorum sizce ?

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Merhabalar Oyuncu kulaklıgı arıyorum cok arastırdım ama karar vermedım 350 tl civarlarında bildikleriniz varsa paylaşırmısınız (CS:GO gibi oyunlarda kullanıcağım) 100 TL fazlasını ver şunu al demeyin lütfen

Bu iki kulaklığı öneririm:

80 tl daha para vererek çok daha kaliteli bir şey alabilirsin:

İyi Forumlar - İyi Akşamlar

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
selamlar öncelikle hızın için teşekkür ederim ama bilindik markaların genelde alt modelleri dandik oluyor zaten marka diye bu fiyatlara kadar cıktıklarını düşünüyorum sizce ?
Razer Electra V2 modelini bizzat kendim kullanıyorum öncelikle satış fiyatı 750 TL idi, daha sonradan bazı klasik modeller gibi onun da fiyatı ucuzladı o kadar dandik olduğunu düşünmüyorum fakat 350 TL gibi bir fiyata kullanılabilecek güzel kulaklıklardan diyebilirim. Eğer bu modeli sevmediysen Kesinlikle Rampage ve GamePower markalarının kulaklıklarını incelemelisin.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Razer Electra V2 modelini bizzat kendim kullanıyorum öncelikle satış fiyatı 750 TL idi, daha sonradan bazı klasik modeller gibi onun da fiyatı ucuzladı o kadar dandik olduğunu düşünmüyorum fakat 350 TL gibi bir fiyata kullanılabilecek güzel kulaklıklardan diyebilirim. Eğer bu modeli sevmediysen Kesinlikle Rampage ve GamePower markalarının kulaklıklarını incelemelisin.

Rampage ve Gamepower'ın kötü olduğundan mı bahsediyorsun yoksa iyi olduğundan mı?

sahintasli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Cuma akşamları incehesapta gaming gecesi indirimleri oluyor bazen güzel şeyler de denk geliyor ama neyin indirime gireceği cuma günü belli oluyor oraya da bir göz atın derim eğer aceleniz yoksa.

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Rampage ve Gamepower'ın kötü olduğundan mı bahsediyorsun yoksa iyi olduğundan mı?
Yok hayır arkadaşımız Razer ve Logitech gibi markaların ucuz kulaklıklarında ki kalitenin düşük olduğundan bahsetmiş bende ona Razer ve Logitech gibi markalar yerine onun kalitesine yakın olan kaliteli diye sınıflandırabildiğim bu markaları önerdim. :) Yani iyi..

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Yok hayır arkadaşımız Razer ve Logitech gibi markaların ucuz kulaklıklarında ki kalitenin düşük olduğundan bahsetmiş bende ona Razer ve Logitech gibi markalar yerine onun kalitesine yakın olan kaliteli diye sınıflandırabildiğim bu markaları önerdim. :) Yani iyi..

Bence iyi değil

M.ERCAN

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Kulaklığı kullanıyormuşsun dostum rica etsem eksik yanlarını sayarmısın beni cezbetti razer electra V2 sence almalımıyım

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Kulaklığı kullanıyormuşsun dostum rica etsem eksik yanlarını sayarmısın beni cezbetti razer electra V2 sence almalımıyım
Tabii, beni en çok sıkan konusu mikrofonundan şikayetçiyim, mikrofonun takılıp çıkarılabilir olması çok müthiş bir özellik ama.. Kullanım'dan kaynaklı olarak temassızlık yaşıyorum sanırım. Onun dışında 7.1 Ses Sistemine sahip üzerinde bulunan Razer logosu yanıyor sadece yeşil renkli olarak RGB modu bulunmuyor ne yazık ki. Onun haricinde kablo kalitesi olarak diğer ürünleri gibi kalite yok belirtmek isterim. Ben fazla oyun oynamıyorum o yüzden fazla bir problem yok fakat sen alacaksan daha dikkatli olmanı öneririm. İncelemeleri izlemelisin dediğim gibi diğer markaları da tercih edebilirsin. Yönlendirmek istemem. :)

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Gamepower warlord kullanıyorum 2-3 haftadır. Fena değil. İnceleyebilirsin.