300-350 TL CIVARINDA TABLET TAVSİYESİ

Bu konuyu okuyanlar

Aykutezger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SÖYLEDİĞİM FİYAT SEGMENTİNDE BİR TABLET ÖNERİSİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR TABLETİ BABAM KULLANACAK SADECE HABER TV İZLEME VS İÇİN KULLANACAK ÇOK KARARSIZ KALDIM SİZCE HANGİ MODEL DAHA UYGUN OLUR VE HANGİ SİTEDEN VEYA TEKNOLOJİ MARKETTEN UYGUN FİYATA ALABİLİRİM PARA SIKINTISIDA VAR İYİ FORUMLAR..

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
SÖYLEDİĞİM FİYAT SEGMENTİNDE BİR TABLET ÖNERİSİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR TABLETİ BABAM KULLANACAK SADECE HABER TV İZLEME VS İÇİN KULLANACAK ÇOK KARARSIZ KALDIM SİZCE HANGİ MODEL DAHA UYGUN OLUR VE HANGİ SİTEDEN VEYA TEKNOLOJİ MARKETTEN UYGUN FİYATA ALABİLİRİM PARA SIKINTISIDA VAR İYİ FORUMLAR..
O fiyata Samsung giriş seviyesi tabletler var onları öneririm yiyenlerime aldım 2 adet iş görür bir tablet diğer markaların dokunmatiği olsun kullanımı olsun hiç başarılı değil. Özellikle reader diye bir marka var ona hiç bulaşma ben aldığım gün iade ettim. Samsung t113 modeli buna bak
--- Gönderi Güncellendi ---
Samsung Galaxy Tab 3 Lite T113 7,0 Krem Beyazı WiFi Tablet | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji
--- Gönderi Güncellendi ---
Site bakman için kardeşim belki daha uygun fiyata bulabilirsin başka teknoloji mağazalarında