30-50 Tl bütçe ile oyun oynayabileceğim bir kulaklık varmı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
89
bütçem 30-50 tl arası kendime güzelinden bir tane kulaklık almayı düşünüyorum kulak içi de olur ama bence almayın bi kere almıştım ses vermemeye başladı 1 ay sonra sizin bana önerileriniz nelerdir bütçemi en fazla 100 yapabilirim

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
bütçem 30-50 tl arası kendime güzelinden bir tane kulaklık almayı düşünüyorum kulak içi de olur ama bence almayın bi kere almıştım ses vermemeye başladı 1 ay sonra sizin bana önerileriniz nelerdir bütçemi en fazla 100 yapabilirim
Hocam 15 TL'ye bile oyun oynayacak kulaklık bulursunuz ama güzel oynayamazsınız. Ben 250TL'ye zor kulaklık buldum. 100TL ye önerebileceğim en iyisi bunlar olur;

Bunlardan bile pek bir şey beklememenizi öneririm maalesef. :/

Reaksiyon puanı
89
Hocam 15 TL'ye bile oyun oynayacak kulaklık bulursunuz ama güzel oynayamazsınız. Ben 250TL'ye zor kulaklık buldum. 100TL ye önerebileceğim en iyisi bunlar olur;

Bunlardan bile pek bir şey beklememenizi öneririm maalesef. :/
hepsi çok güzel fakat bu kulaklıkmı daha iyidir yoksa sizin gönderdiğiniz jbl mi

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
hepsi çok güzel fakat bu kulaklıkmı daha iyidir yoksa sizin gönderdiğiniz jbl mi
Hocam bu önerdiğiniz mahalle bilgisayarcılarının önerdiği fahiş fiyatlı dandik kulaklıklara benziyor. Hem Snopy, önermediğim bir markadır. JBL kulaklık konusunda ad yapmış bir marka ancak bu ürünleri tam nasıl bilmiyorum.

Reaksiyon puanı
89
Hocam bu önerdiğiniz mahalle bilgisayarcılarının önerdiği fahiş fiyatlı dandik kulaklıklara benziyor. Hem Snopy, önermediğim bir markadır. JBL kulaklık konusunda ad yapmış bir marka ancak bu ürünleri tam nasıl bilmiyorum.
Abim 3 ay önce jbl kulaklık aldı ve hiçbir sorunu yok cevabınız için teşekkürler jbl kulaklığı alacağım

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Yorumları çok olumlu gözüküyor. 430 yorumun 240'ı mı ne "çok iyi" kategorisinde. Kullanıcı yorumlarına göre fiyatını hak ediyormuş. Ama en kötü diyenlerin yorumları çok yüksek kalite bekleyenler o fiyata. O yüzden bence alınır.

Edit: Ne demek rica ederim.

Reaksiyon puanı
342
O Kulaklıktan uzak dur. arkadaşım almıştı büyük hevesle 90TLye. Kazık yedi+ Kulağı ağrıdığını söylüyor . discorddan sesi iğrenç geliyordu.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
O Kulaklıktan uzak dur. arkadaşım almıştı büyük hevesle 90TLye. Kazık yedi+ Kulağı ağrıdığını söylüyor . discorddan sesi iğrenç geliyordu.
Hocam herkesin kulak yapısı aynı değil. Ben kendi BT kulaklığımı 2 ay ağrı ile kullandım sonra kulağım alıştı. Tamamen kulağı ile alakalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten öyle yapıcam çok kötüymüş
Siz bilirsiniz tabi ben sadece öneriyorum.

Reaksiyon puanı
89
Hocam herkesin kulak yapısı aynı değil. Ben kendi BT kulaklığımı 2 ay ağrı ile kullandım sonra kulağım alıştı. Tamamen kulağı ile alakalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz bilirsiniz tabi ben sadece öneriyorum.
jbl için söylemedim snopy için söyledim

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
yüksek ses hassasiyeti gereken oyunlar için alınacaksa ne yazık ki bütçe yeterli değil, ama çevrimdışı oyunlar için alınıyorsa herhangi bir kulaklık mesela telefonla birlikte kullanılan kulaklıklar kullanılabilir. hatta birçok telle gelen kulaklık oldukça iyi performans verebiliyor. eğer gürültü sorunu yoksa, hoparlör almanızı tavsiye ederim.