Öneri 30.000 TL ile sistem toplama önerisi

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Arkadaşlar halihazırda monitöre bağlı laptop kullanmaktayım ki laptop çok eski 2014 den kalma ve artık gereksinimleri karşılamıyor 30.000 TL bütçem var mouse hariç klavye ve monitör dahil oyun odaklı bir sistem toplamak istiyorum ya da hazır sistem almak istiyorum öneri verebilecek var mı ?
(Klavye kırmızı switch tarzı sessiz tercih ediyorum monitör de 1 MS en az 280 Hz olursa iyi olur.)

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
961
180hz-540hz arası filtreledim. Ilk önce monitörü secmelisin bence ki ona göre bi sistem önerelim. Çok uçuk rakamlara da monitör var. Ya da neler oynuyorsun, ne yapıyorsun onu söyle ona göre yardımcı olmaya çalışalım.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
424
180hz-540hz arası filtreledim. Ilk önce monitörü secmelisin bence ki ona göre bi sistem önerelim. Çok uçuk rakamlara da monitör var. Ya da neler oynuyorsun, ne yapıyorsun onu söyle ona göre yardımcı olmaya çalışalım.
Hocam aktif olarak cs oynuyorum yarı profesyonel denebilir internet kafeden oynuyordum. Onun dışında hikaye oyunlarını çok seviyorum mafia serisi Hitman cod vs. Bir de normal tarayıcıda gezmek için vs

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
424
ŞU MONİTÖR bence gayet işinizi görür.
Hocam monitör güzelmiş biraz araştıracağım muhtemelen beğenirsem bugün alırım indirim bitmeden indirimi çok güzelmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam monitör güzelmiş biraz araştıracağım muhtemelen beğenirsem bugün alırım indirim bitmeden indirimi çok güzelmiş.
Monitörden anlayan arkadaşlar bir el atabilir mi

Peki Bu nasıl hocam g-sync destekli 25 inç 240 Hz 1 MS ve ıps daha iyi değil mi markanın da Samsung olması daha çok güven veriyor.

Son düzenleme:

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
961
Bak PANEL olayına buradan bakabilirsin. Oyun için ikimizinkini de önermiyorlar 🤭

Methet2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam o kadar profesyonelliğe gerek yok tn paneller de renkleri çok kötü gösteriyor ben sadece FPS değil hikayeli oyunlar da oynacağım bunun için ıps iyi değil midir
Kontrast ve siyah performansı önemliyse VA paneli tavsiye ederim ancak bunlar önemli değilse TN panelde istemiyorsanız Mecbur IPS panelli monitör alacaksınız Onun dışında monitör önerim: Samsung Odyssey G6 LS27BG652EUXUF 27" 1ms 240Hz QHD CURVED GAMING MONITOR Toplama Sistem Önerim Sistem Olarakta: Pc Toplama Sihirbazı ile kolayca bilgisayar toplayın

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Kontrast ve siyah performansı önemliyse VA paneli tavsiye ederim ancak bunlar önemli değilse TN panelde istemiyorsanız Mecbur IPS panelli monitör alacaksınız Onun dışında monitör önerim: Samsung Odyssey G6 LS27BG652EUXUF 27" 1ms 240Hz QHD CURVED GAMING MONITOR Toplama Sistem Önerim Sistem Olarakta: Pc Toplama Sihirbazı ile kolayca bilgisayar toplayın
Hocam rekabetçi oyunlar oynadığım için curve tercih etmiyorum aynı modelin flatını almayı düşünüyorum. Hocam bir de şöyle söyleyeyim ben rekabetçi olarak maksimum 2-3 oyun oynayacağım ve oynayacağım oyunları da yüksek rank oynayacağım. Yani ms ve Hz yüksek olmalı ayrıyetten hikayeli oyunları çok sevdiğim ve grafiğe önem verdiğim için renklerin de iyi olmasını tercih ediyorum. Sizce va panel mi tercih etmeliyim ips mi

@Methet2000 Hocam bu arada hazır sistem düşünüyorum bazı yayıncılara falan özel indirim oluyor elle toplayınca çok pahalıya geliyor.

Son düzenleme: