Soru 30.000 TL bütçeye hazır sistem önerisi istiyorum

yeBnisaY

Öğrenci
19 Ekim 2020
16
1
4
3
Merhabalar, bütçem 30.000 TL ve hazır masaüstü sistem arıyorum. Sizce, PC Hocası gibi kanalların topladıkları sistemi mi beklemeliyim, yoksa daha güzel fırsatlar çıkıyor mu?
Her halükârda web'ten satın alabilirim, yakınımda Vatan Bilgisayar bile yok maalesef.

Son düzenleyen moderatör:

mychar276

Profesör
17 Mayıs 2016
3,057
5
3,215
358
Merhabalar, bütçem 30.000 TL ve hazır masaüstü sistem arıyorum. Sizce PC hocası gibi kanalların topladıkları sistemi mi beklemeliyim yoksa daha güzel fırsatlar çıkıyor mu?
Her halükarda web'ten satın alabilirim, yakınımda vatan bilgisayar bile yok maalesef.
Youtuber sistemleri çok avantajlı, enflasyonist dönemde de değiliz. Tavsiyem aceleniz yoksa pc hocası, donanım arşivi, vok sistemlerini beklemeniz olacaktır. İnce hesap gaming gecesi sistemlerini takip edin derim.

Graveworm

Profesör
Moderatör
17 Haziran 2012
1,795
6
824
293
36
Itopya'da yayıncılarla beraber sistem kampanyaları yapıyor. Onları da kovalayabilirsiniz...

mychar276

Profesör
17 Mayıs 2016
3,057
5
3,215
358
Merhabalar, bütçem 30.000 TL ve hazır masaüstü sistem arıyorum. Sizce PC hocası gibi kanalların topladıkları sistemi mi beklemeliyim yoksa daha güzel fırsatlar çıkıyor mu?
Her halükarda web'ten satın alabilirim, yakınımda vatan bilgisayar bile yok maalesef.
Az önce şu indirimi paylaştım. 30K altı bayağı güzel bir sistem.

yeBnisaY

Öğrenci
19 Ekim 2020
16
1
4
3
Az önce şu indirimi paylaştım. 30K altı bayağı güzel bir sistem.
Paylaştığınız sistemi inceledim, yorumlarda da değindikleri gibi acaba Temmuz ayında güzel sistemler paylaşılıp fiyatta müthiş düşüşler görür müyüz? Bekleyebilirsem beklememi önerir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Youtuber sistemleri çok avantajlı, enflasyonist dönemde de değiliz. Tavsiyem aceleniz yoksa pc hocası, donanım arşivi, vok sistemlerini beklemeniz olacaktır. İnce hesap gaming gecesi sistemlerini takip edin derim.
İnce hesap gaming gecesinde güzel fırsatlar düşüyor mu? Her hafta cuma günü düzenleniyormuş, bugün bir bakayım ne çıkarsa bahtımıza :)

Son düzenleme: