3 Yaşında Çocuğa Canlı yayında Sigara içirdi.

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
19 Yaşında ki Genç kız 3 yaşındaki Kuzenine Canlı yayında sigara içirdi. Ufak kız ben sigara içmem dedikçe zorla içirmeye çalışıyor. Her nefes çektiğinde canı acıyan kıza sırf eğlence olsun diye dakikalarda sigara içiren kız bugün tutuklanmış. Sİzce böyleleri ceza almalı mı.

Son düzenleyen moderatör:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
İşte bu çocuğa içki sigara içirmeye çalışan tipler yüzünden bizim adımız kötüye çıkıyor. Ceza alsın tabi en büyüğünü alsın.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Ne kadar medeni bir insan. Medeniyet akıyor paçalardan.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ben sigara içerken yanımdaki insanlardan izin alıyorum içsem rahatsız olur musun diye. Böylelerini gördükçe tepem atıyor.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Ha birde aklıma çocuğun annesi babası ne yaptı diye geldi ağzını burnunu kırmadıysalar kırmalılar!

Forumun TDK'si

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
370
Ha birde aklıma çocuğun annesi babası ne yaptı diye geldi ağzını burnunu kırmadıysalar kırmalılar!
Videoyu izlerken başka birinin konuşması dikkatimi çekti. Sanırım sözde "annesi" olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi bir şey diyeceğim ceza alır mıyım diye düşünüyorum.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Ya vallaha yasi kac olursa olsun sigara icenlere karsi bir nefretim var tepem atti ya o ney vallahi tepem atti gidim yuzune yumruk atasim var o kiza. O kucuk cocugun yerine ben olsaydim yuzune yumruk atip kacardim.

Son düzenleme:

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Videoyu izlerken başka birinin konuşması dikkatimi çekti. Sanırım sözde "annesi" olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi bir şey diyeceğim ceza alır mıyım diye düşünüyorum.
Değildir ya değildir yani İnşallah olamaz demi...

aegeanfisk

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Neden Z kuşağı işte :D Z kuşağı çok iyi geliyor...
Bu kız tabi ki de en ağır şekilde cezalandırılmalı. Ama bir kişinin yaptığını bir kuşağa yıkmak bence doğru bir düşünce değil yaşlı bir kuşakdada bir vakıf da bir sürü çocuk taciz edildi. Yani bu bireysel bir suç tüm bir kuşağa yada bir gruba yıkmak saçma olur.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Konuyla alakasız ama bunu bir erkek yapsaydı sosyal medyada gelecek yorumları hepimiz biliyoruz değil mi?
Yani sanmıyorum farklı bir tepki olacağını.En kötü sapık manyak falan derlerdi ki bu terbiyesiz ağzı bozuk içinde denebilir bence.Bu konuda erkek kadın ne farkeder akli dengesi yerindeyse adiliktir yani.