3.Terchim imamhatip cıktı iyimidir?

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Valla babam ordan bı ayrı dert yapıor valla basıma beyazlar düstü
Sıkma canını boş ver hayırlısı buymuş. Daha çok çalışsaydım falan filan diye kendini üzmene gerek yok olan olmuş artık. Ben de çok iyi olmayan bir lisede mezunum ama kendimi sıkıp çalıştım ve istediklerime ulaştım. Benimle aynı dönem fen lisesine giden arkadaşlarım vardı şu an pek de iyi olmayan bir bölümde okuyorlar. Bu tamamıyla sana bağlı böyle bir okuldan çok iyi yerlere de gelebilirsin, kendini bozmadığın sürece tabii :)

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
Sıkma canını boş ver hayırlısı buymuş. Daha çok çalışsaydım falan filan diye kendini üzmene gerek yok olan olmuş artık. Ben de çok iyi olmayan bir lisede mezunum ama kendimi sıkıp çalıştım ve istediklerime ulaştım. Benimle aynı dönem fen lisesine giden arkadaşlarım vardı şu an pek de iyi olmayan bir bölümde okuyorlar. Bu tamamıyla sana bağlı böyle bir okuldan çok iyi yerlere de gelebilirsin, kendini bozmadığın sürece tabii :)
ya calısmadımkı zaten uzmuyorum ordan dıor kıtab mastafı servıs parası vesaere dıyerek kafamı ıtrmalıor

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Mesaj otomatik birleştirildi:

kuzenım bılgısıyar muhendısı ama ıs bulamıyor okuma daha ıyı demıstım
Çok iyi bir yerde okumadığın sürece bir halt olmuyorsun ama denemekte fayda var en azından üniversite mezunu derler :D(Bu arada liseden bahsetmedim,liseyi nerede okuduğun çok önemli değil.)

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Allah kurtarsın ne ya.d Sanki adam suç işlemiş hapse giriyor
haha şartların gerektirdiği çok yerinde bir yorum hocam insanlar pozitif bilimlere yönelmeli ben okulu kazanmış arkadaşımızın durumun farkında olması için yazdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve kendini çok fazla dini bilimlere yönlednirmez bu sayede kendini kuratırır