3 telefondan hangisi benim için daha uygun olur?

Şu 3 telefondan hangisini almalıyım?

• Samsung Note Fe

• Samsung Galaxy A8 Plus

• Huawei P10 Plus

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

greenblue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bir iki haftadır kendimce epey araştırma yaptım ve en son 3 telefon arasında kaldım. Yıllarca Note 2 kullandım. Bu yüzden çoğu Note kullanıcısı gibi kalemli telefon bende bağımlılık yaptı. Yani stylus tipi telefonlara gidiyor elim hep. Bunun dışında da şu üç şey benim için çok önemli: 1. düşürmelerime, çarpmalarıma dayanıklı olması lazım 2. hafızası 64 gbtan az olmaması lazım 3. şarjının iyi gitmesi lazım. Önceliklerimi de dikkate alarak hangi telefonu almam gerektiği konusunda yardım eder misiniz?

Telefon 1: Samsung Note Fe (2500 civarı)
Benim için artıları: Edge ekran, Note özelliği (note takıntımdan vaz geçemiyorum) ve fiyatı
Benim için eksileri: Yalnızca ithalatçı garantili olduğu için olası bir durumda karşımda muhatap bulamama korkusu, bu seriden sınırlı sayıda üretildiği için yedek parça kısıtlılığı(şarj vs değiştirmek ileride imkansız olabilir); pil 3200, biraz az gibi görünüyor.

Telefon 2: Samsung Galaxy A8 Plus 2018 (2700 civarı)
Benim için artıları: Kamerası daha iyi gibi görünüyor fakat instagram gibi sosyal medya bağımlılığım olmadığı için benim için çok çok da önemli değil ama olsa fena olmaz ve Türkiye garantisi var
Benim için eksileri: Yok

Telefon 3: Huawei P10 Plus 128 gb (3000 civarı)
Benim için artıları: 128 gb ve 6 gb ram, kamerası baya iyi görünüyor, şarj sıkıntısı yaşayacağımı pek sanmıyorum ve Türkiye garantisi var
Benim için eksileri: Fiyatı diğerlerine nispeten daha fazla.

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
note fe alın hocam içinde s7 donanımı var rahatça kullanırsınız

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Galaxy Note FE tabiki. Kesinlikle tavsiye ederim. :)

Reaksiyon puanı
78
Samsung Galaxy Note FE (Fan Edition) - Samsung Galaxy A8+ Plus (2018) (Tek Hat) Karşılaştırması - Epey Kamera, ekran çözünürlülüğü ve Antutu Puanı ile FE gayet güzel. Ayrıca para yönünden FE daha uygun.

greenblue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Yorumlar ve oylamalar için herkese çok çok teşekkür ederim. Önerileriniz doğrultusunda Note Fe siparişi verdim iki gün önce. Telefon az önce elime geçti. İlk izlenimlerim gerçekten bu telefonun en uygun seçenek olduğunu doğruluyor. Düşünenlere tavsiye ederim ben de :)

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Yorumlar ve oylamalar için herkese çok çok teşekkür ederim. Önerileriniz doğrultusunda Note Fe siparişi verdim iki gün önce. Telefon az önce elime geçti. İlk izlenimlerim gerçekten bu telefonun en uygun seçenek olduğunu doğruluyor. Düşünenlere tavsiye ederim ben de :)
Hayırlı olsun:)

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Samsung düşmanlığı böyle bişey olsa gerek alttan alttan anlaşılmasın diye espirili laflar bişey olmaz sen merak etme :D
Samsung düşmanı neden olayım Samsung düşmanlığımı nerede gördünüz söyler misiniz? Ben iPhone 6s den S8 e geçiş yaptım özellikle Bunu @Murat Burç biliyor.

Hiç bir markanın düşmanı da değilim avukatı da. Beğendiğim sevmediğim tercih ettiğim markalar var elbette.
Ama böyle nitelendirmeniz yanlış.

Kendim de Samsung kullanıcısıyım zaten. Ama sadece batarya şekli değiştirilip batarya kapasitesinin düşürülüp telefonun elden geçirilip tamamen sıfır olarak satılmaması ve eski Note 7 ile hemen hemen aynı olduğu için güvenmiyorum içinde hala kuşkularım var. Ama bu fiyat seviyesinde iyi bir kamerası ekranı kalemi olduğu için fiyat performans ürünü tercih edilebilir :).

Son düzenleme: