3 Mousedan hangisini seçmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

lenxhit

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Şunlar arasında kaldım sizce hangisini neden almalıyım?

goktug05.06

Doçent
Reaksiyon puanı
121
önemli olan elinin uyumu mesela elin büyükse ona göre birşey alırsın veyahut alışma sorunu çekmemek için kullandığın mouse nin kasasına benzer bir mouse tercih edebilirsin

akeens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
uyarı yapayım : Asus ROG Gladius II pek bakamadım kaynak biraz az fakat listedekiler bence daha iyi

İlk olarak bir kendilerine bakalım

Asus P507 (P501 olarak geçer) sadece tam destek olarak windows destekliyor
Fakat SteelSeries Rival 600 Linux Mac Ve Windows İşletim Sistemlerini Tamamen Destekliyor

Asus P507 Oyun Odaklıdır
SteelSeries Rival 600 Esports Gaming Oyunlarına Odaklıdır

Bağlantı Şekli Aynıdır USB

Asus DPI Seviyesi 6400 DPI
SteelSeries DPI Seviyesi 12000 DPI

Asus Tuş Sayısı 6 Adet
SteelSeries İse 7 Adet

Mauselar Sağ Ele Dayalıdır

Asusda 200 cm Kablo Uzunluğuna
SteelSeries İse 200 cm Kablo Uzunluğuna 60 Milyon Tıklama Ömrüne Ayarlanabilir Ağırlık RGB Aydınlatma 16.8 Milyon Renke Sahiptir

Sonuç Olarak SteelSeries Büyük Bir Fark Atıyor :)

Allah affetsin HWP (Hardware Plus) diye okumuşum başlığı ;) Yarım saattir parti ile HWP'nin ne alakası var diye okuyorum. sjsjjsnsnj
Ciddi mi yaa nasıl öyle okudun djsjsjskskd

tabii ki kapatılmalı demokrasi demek teröristlerin parti açması demek değil böyle demokrasi de batsın...
Pkk ile bağlatılarının olmadığını bilinse zaten bu konu gündeme bile gelmez

"HDP", yani High Definition *. Yıldızı siz getirin artık :D.
???

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
uyarı yapayım : Asus ROG Gladius II pek bakamadım kaynak biraz az fakat listedekiler bence daha iyi

Fakat SteelSeries Rival 600 Linux Mac Ve Windows İşletim Sistemlerini Tamamen Destekliyor

Asus P507 Oyun Odaklıdır

Asus Tuş Sayısı 6 Adet
SteelSeries İse 7 Adet

SteelSeries İse 200 cm Kablo Uzunluğuna 60 Milyon Tıklama Ömrüne Ayarlanabilir Ağırlık RGB Aydınlatma 16.8 Milyon Renke Sahiptir

Rival 600'ün tek farkı kablosuz olan 650 versiyonunu kullanıp memnun kalmamıştım. Kauçuk problemi var üründe. Buyurun incelemem:

lenxhit

Asistan
Reaksiyon puanı
47

Asus P507 Oyun Odaklıdır

Asus Tuş Sayısı 6 Adet
SteelSeries İse 7 Adet

Yazdıklarınız için teşekkürler. Rival 600 çok güzel ama kronik sorunlu değil mi onlar? O sorunu beni ondan çok fazla itti ve alternatif aramaya başladım.

Reaksiyon puanı
6,424
Şunlar arasında kaldım sizce hangisini neden almalıyım?

Rival 600

akeens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Rival 600'ün tek farkı kablosuz olan 650 versiyonunu kullanıp memnun kalmamıştım. Kauçuk problemi var üründe. Buyurun incelemem:

yorumu düzeltiyorum ilk defa duydum hatayı sıkıntı çoğul yani biraz kötü olmuş yoksa sıkıntısı olmasa iyi mouse

Son düzenleme:

lenxhit

Asistan
Reaksiyon puanı
47
satıcıya bağlıdırda ürün hatalarına denk gelmiş olabilirsiniz arkadaş iade eden güvenebilir bi yerden alışveriş yaparsa sıkıntı çıkmaz diye tahmin ediyorum fakat buda kötü birşey tabi kendisi kötü bir satıcıdan almazsa sıkıntı çıkmaz bazı beşiktaşda örnek adesk internet kafede ürünü test edip ondan sorna alabiliyorsunuz
Kauçuk problemi kronik sanırım alıp yaşamayanı daha duymadım.

Ellerinize sağlık güzel inceleme olmuş. Okuduğum kadarıyla iade ettiniz 600ü sanırım. İade nedeniniz kauçuk muydu yoksa ağırlığı mıydı?

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Kauçuk problemi kronik sanırım alıp yaşamayanı daha duymadım.

Ellerinize sağlık güzel inceleme olmuş. Okuduğum kadarıyla iade ettiniz 600ü sanırım. İade nedeniniz kauçuk muydu yoksa ağırlığı mıydı?
Sıfır alınan ürünün kauçuğu hareket ediyorsa o ürünü kullanmam ben. Belirttim zaten incelemede. Bir de tüm ağırlıklar çıksa bile tuğla gibi fare. G102 kullanıyorum şuan :D. Kuş gibi.