3 Modelden hangisini almamı önerirsiniz?

Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

SenseiEndo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar hepinize selamlar,şu an aklımda 3 tane telefon var bunlardan birisine karar verip bu hafta içinde almayı düşünüyorum.
1-Huawei mate 10
2-Oneplus 5t
3-Xiaomi mi 6

Açıkçası mi 6 nın ekran boyutu bana göre küçük olduğundan dolayı biraz uzaklaştım
Şu an mate 10 ve oneplus arasındayım ,
Kamera performansı benim için önemli, araştırdığım kadarıyla mate 10 kamera da oneplus da performans olarak daha iyi diyorlar
Telefonu elden bırakmayan birisiyim, genelde çok fazla müzik dinliyorum ve sosyal medya ile uğraşıyorum
Bunların haricinde telefon önerisi de alabilirim fakat , bu 3 telefon içinden öneri yaparsanız benim için daha iyi olur
Genel olarak size göre telefon yorumlarsanız teşekkür ederim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben olsam 5T alırdım (ki aldım ) :D ben mate 10dan 5Tye geçen birine sordugumda arkada mate 10 1 tık önde
Ön kamerada ise 5T çok önde demişti. Ben 5Tnin video stabilizasyonunun biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
OnePlus 5T öneriyoruz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Reis valla her yerdesin :D bana da uğradın eyvallah şimdiden, nereye baksam seni görüyorum da :D
Murat hocam benim tek korkum 5T nin delta garantisi olması, hayatımda gördüğüm en boktan en gereksiz garanti olsa gerek, o yüzden ne yapacağım bilmiyorum
Güncel dijital daha boktan :D:D o garanti ile gelirse iade et açma

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Kamera olarak mi6 diğer iki cihazında gerisinde yalnız arayüz olarak oneplus 5t yi sıkıcı diyorlar Benim tavsiyem Mate 10

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Mate 10 veya Note FE öneririm. Note FE işlemci olarak eski olsada kamera ekran açısından özellikle gece çekiminde çok iyi , portre yok oda yazılımla koyuluyor :)

5T arayüz çok sıkıcı özellikle arayüze önem vermiyorsanız alın. Ama veriyorsanız kesinlikle almayın .

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mate 10 veya Note FE öneririm. Note FE işlemci olarak eski olsada kamera ekran açısından özellikle gece çekiminde çok iyi , portre yok oda yazılımla koyuluyor :)

5T arayüz çok sıkıcı özellikle arayüze önem vermiyorsanız alın. Ama veriyorsanız kesinlikle almayın .
Uygulama bazli kullanım yapanlar bir süre sonra arayüze aldırış etmiyor.

SenseiEndo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Güncel dijital daha boktan :D:D o garanti ile gelirse iade et açma
internetten almayı düşünmüyorum,Izmir iletişim bayisinden almayı düşünüyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arayüz bir bakıma önemli benim için fakat performans tabii ki daha önemli oluyor, mate 10 biraz daha yakın geliyor bana şu an
Kamera farklarına baktım ve cidden arada önemli büyük farklar var
Fakat Oneplus delta garantili olursa hayatta almam

Arayüz bir bakıma önemli benim için fakat performans tabii ki daha önemli oluyor,
OnePlus 5T öneriyoruz.
Delta servisi dışında şu an görmedim,dediğim gibi benim Oneplus için tek korkum o
Çünkü deltanın yorumlarını okudum,adamların umrunda değil hiçbir şey

Son düzenleme:

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Oneplus 5t daha mantıklı... huawei almam önermem...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
internetten almayı düşünmüyorum,Izmir iletişim bayisinden almayı düşünüyorum

Arayüz bir bakıma önemli benim için fakat performans tabii ki daha önemli oluyor, mate 10 biraz daha yakın geliyor bana şu an
Kamera farklarına baktım ve cidden arada önemli büyük farklar var
Fakat Oneplus delta garantili olursa hayatta almam

Arayüz bir bakıma önemli benim için fakat performans tabii ki daha önemli oluyor,

Delta servisi dışında şu an görmedim,dediğim gibi benim Oneplus için tek korkum o
Çünkü deltanın yorumlarını okudum,adamların umrunda değil hiçbir şey
Sorun çıkartıcaklarını sanmıyorum.

SenseiEndo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar İzmir iletişim ile konuştum Oneplus a Delta bakıyormuş
Sizce bir sorun olur mu acaba ? Bu sıkıntı oneplusı almamama engel olabilir mi ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar İzmir iletişim ile konuştum Oneplus a Delta bakıyormuş
Sizce bir sorun olur mu acaba ? Bu sıkıntı oneplusı almamama engel olabilir mi ?
Güncel dijitalden iyidir kronik sorun çıkmaz çıkarsa da sürekli Xioami tamir eden ve bu cihazı da tamir edebilecek nitelikli insanlar varmis parasını verip tamir ettireceğim ben mesela. Hatta 2-3 sene sonra kendim açıp yeni pil takmayı düşünüyorum.

SenseiEndo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hızı filan süper , ama Samsung , Huawei ve Xiaomi nin arayüzü kadar güzel değil . Yani estetik ve işlevsellik olarak diyorum. Detaycı değilsen aldırış etmessin.
Umarım içime siner, yine de az da olsa önemli bir konu benim için

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Garantiye önem veriyorsan 3 ünüde alma 3 üde ithalat garantili

Bütçe ne kadar

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Arka kamerada mate 10 ön kamerada op5t.Siz hangisini daha çok kullanıyorsanız ona göre seçim yapın
Performans olarak mate 10'da yapay zeka var var artı olarak geri kalan çoğu şey eşit denebilir
Batarya olarak iki cihazda çok iyi sonuç veriyor
Ben op5t alırdım

SenseiEndo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arka kamerada mate 10 ön kamerada op5t.Siz hangisini daha çok kullanıyorsanız ona göre seçim yapın
Performans olarak mate 10'da yapay zeka var var artı olarak geri kalan çoğu şey eşit denebilir
Batarya olarak iki cihazda çok iyi sonuç veriyor
Ben op5t alırdım
Bugün gittim almak için fakat 64 gb ı 2400, 128 gb si 2900 tl dedi çok geldi almadım

Telefonda devlet sırrı saklamıcaksan sıkıntı yok bence
Haklısın dostum

Oneplus 5T almaya karar verdim fakat fiyatların düşmesini bekleyeceğim sanırım
64 gb 2600 128 gb 2900 tl fiyat söylediler,çok fazla geldi

Son düzenleme: