Soru 3 kişi oynanacak oyun önerisi istiyorum

SharkFail

Asistan
Reaksiyon puanı
136
Arkadaşlar, biz 3 arkadaşız ve oynayacak oyun bulamıyoruz. Önerirseniz makbule geçer.

Oynadığımız oyunlar: Planet Crafter, CS 2, ETS 2 ve herkesin oynadığı klasik oyunlar.

Son düzenleyen moderatör:

mychar276

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,220
3 kardeşimle devamlı oyun oynarız. En beğendiğim ve 3 kişi oynanabilen bazı oyunları paylaşayım.
  • Minecraft
  • raft
  • skull and bones (epicte indirimde şuan)
  • Monopoly
  • Fall guys (squad giriceniz, 4. kişi şans artık :))
  • Call of Duty World at War Zombie modu (Orjinali 4 kişi ama 3 kişi de oynanıyor, sınırsız mermi modu ile 3 kişi çok sarıyor)
  • Civilization V

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,470
Outlast Trials'e de bakabilirsiniz.

eilhanzy

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
7,873
Eğer ilgini çekerse araba yarışlarından Asetto Corsa, Forza Horzon 4 ve 5, Soapbox Race World gibi oyunları önerebilirim. Eskiden çok fazla araba yarışları oynardım. Bir de Garry's Mod'un DarkRP'sini önerebilirim.

mychar276

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,220
Ekleme yapayım
Trackmania (multi inanılmaz keyiflidir)

Bu arada Call of Duty World at War Zombie modu halen daha toplanıp toplanıp oynuyoruz. Rekorumuz 35. oda. Öyle videolarda izlediğiniz gibi değil çok keyifli. Ama tam deneyim lazım yani herkes ışık kapatacak kulaklık takılıp çevresel sesle oynayacak.

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Arkadaşlar, biz 3 arkadaşız ve oynayacak oyun bulamıyoruz. Önerirseniz makbule geçer.

Oynadığımız oyunlar: Planet Crafter, CS 2, ETS 2 ve herkesin oynadığı klasik oyunlar.
Star Wars: Battlefront 2, Forza Horizon 5, Sea Of Thieves, Back 4 Blood ve Marvel's Avengers gibi oyunları oynayabilirsiniz.

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,353
Outlast Trials'e de bakabilirsiniz.
Oynadığım toplam 11-12 saat boyu feci sıkıldığım oyun. İleride level tasarımı değişiyor mu bilmem ama tüm oyun en başındaki level tasarımıyla aynıysa almaya değmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Co-op korku oyunlarını önerebilirim. Devour, Pacify ve Fear Therapy. Aralarından benim için en iyisi Devour'dur. +40 saat oynadım zaten. Ayrıca The Forest ve Sons Of The Forest sarıyor.