Haber 3 İşletim Sistemine Sahip Telefon: XDA Pro1-X

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Ekran görüntüsü 2020-10-27 234745.png

Çoğumuzun bildiği ve en popüler teknoloji sitelerinden biri olan XDA yeni telefonlarını duyurdu. Android, Ubuntu TouchOS ve LineageOS'u içinde bulunduran cihaz mobil ve masaüstü deneyimini aynı anda yaşatıyor. Ayrıca cihaz kutudan LineageOS'lu çıkan ilk akıllı telefon unvanına da sahip. Bunun yanında fiziksel bir klavyeye ve HDMI çıkışına sahip olan cihaz cihaz monitör, klavye ve fare ile de çalışabiliyor. 2021 Mart ayında satışa sunulması planlan cihazın fiyatı ise 899$ olarak belirlenmiş. Ön sipariş verenlere için ise 599$'lık özel bir fiyat mevcut.

Buradan da cihazın tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

İşlemciSnapdargon 835
Kamera12MP + 5MP İkili arka kamera
8MP Tekli ön kamera
Depolama ve RAM6/128GB, 8/256GB

XDA

DarkWiThCeM

Profesör
Keşke Ubuntu yerine kali olsaydı. daha çok işime yarardı amaaaannn ben ne diyom aga 599 dolar nere ben nere

Ekto02

Doçent
Ekli dosyayı görüntüle 121647

Çoğumuzun bildiği ve en popüler teknoloji sitelerinden biri olan XDA yeni telefonlarını duyurdu. Android, Ubuntu TouchOS ve LineageOS'u içinde bulunduran cihaz mobil ve masaüstü deneyimini aynı anda yaşatıyor. Ayrıca cihaz kutudan LineageOS'lu çıkan ilk akıllı telefon unvanına da sahip. Bunun yanında fiziksel bir klavyeye ve HDMI çıkışına sahip olan cihaz cihaz monitör, klavye ve fare ile de çalışabiliyor. 2021 Mart ayında satışa sunulması planlan cihazın fiyatı ise 899$ olarak belirlenmiş. Ön sipariş verenlere için ise 599$'lık özel bir fiyat mevcut.

Buradan da cihazın tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

İşlemciSnapdargon 835
Kamera12MP + 5MP İkili arka kamera
8MP Tekli ön kamera
Depolama ve RAM6/128GB, 8/256GB

XDA
Maşallah Telefon Değil Sadece Yürüyen Yazılım İmajı 3 Sistem Nedir Ya Konu İçin Teşekkür Ediyoruz Efenim Bu Arada Samsung İstihbaratı Ne Durumda One UI 3 İle Alakalı Gelişme Varmı Efenim Aktarirsanız Seviniriz

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Maşallah Telefon Değil Sadece Yürüyen Yazılım İmajı 3 Sistem Nedir Ya Konu İçin Teşekkür Ediyoruz Efenim Bu Arada Samsung İstihbaratı Ne Durumda One UI 3 İle Alakalı Gelişme Varmı Efenim Aktarirsanız Seviniriz
Yarın bir göz atarım bakmadım çoktan beri :)

yolcu35

Profesör
Tasarım neden saçma geldi anlamadım. Telefonda hep yatay mod kullanmıyoruz kullansak bile klavye her zaman gerekli değil. İlk iphone tanıtılmadan önceki nokia telefonları hatırlattı bana tasarım olarak. Sistem olarak bilmiyorum ama tasarımı için almazdım

Son mesajlar