3 Dalda Oscar Adaylığı Olan Sicario’nun Devam Halkası Soldado’dan İlk Fragman!

Bu konuyu okuyanlar

Deniz Yaren

Öğrenci
Katılım
17 Kasım 2016
Mesajlar
28
Reaksiyon puanı
5
Puanları
3
Yaş
25

2015 yılının ödüllü polisiye filmleri arasında yer alan Sicario’nun devam halkasından beklenen fragman geldi. 30 milyon dolarlık bütçesine rağmen yaklaşık 85 milyon dolarlık gişe yapan Sicario, hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden alkış almıştı.

Denis Villeneuve’un yönettiği ve başrollerinde Emily Blunt, Benicio del Toro, Josh Brolin’in yer aldığı Sicario, 3 dalda Oscar adaylığı kazanmış, ayrıca Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye için yarışmıştı. Peki, 2017 yılına damga vurması beklenen en iyi devam filmleri arasında gösterilen Soldado’nun kadrosunda kimler var? Gerçi film bu seneye yetiştirilemediği için 2018’e damgasını vuracak ama olsun, Soldado beklemeye değer görünüyor.

Meksika ve ABD sınırındaki uyuşturucu savaşını odak noktasına alan filmin kadrosunda; Deadpool 2 filminde Cable rolünü üstlenen Josh Brolin, Benicio Del Toro, Jeffrey Donovan, Isabela Moner, Catherine Keener, Manuel Garcia-Rulfo ve David Castaneda gibi isimler bulunuyor.

Diğer taraftan, ABD vizyon tarihi 29 Haziran 2018 olan Sicario’nun devam halkasını Denis Villeneuve değil Stefano Sollima yönetiyor. Bakalım, Emily Blunt ve yönetmen Villeneuve’un bulunmadığı Sicario 2: Soldado ilk film kadar başarılı olabilecek mi? Merakla bekliyoruz…

Haber Kaynağı
 

Son mesajlar

Üst