3-5000 arası laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

merturkei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar, 3 bin ila maksimum 5bin lira arası cs go gibi oyunları kasmadan oynayabileceğim aynı zamanda günlük işlerimi yapabileceğim dizi film izleyebileceğim bir dizüstü bilgisayar arıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Vincenzoo

Asistan
Reaksiyon puanı
195
İyi günler arkadaşlar, 3 bin ila maksimum 5bin lira arası cs go gibi oyunları kasmadan oynayabileceğim aynı zamanda günlük işlerimi yapabileceğim dizi film izleyebileceğim bir dizüstü bilgisayar arıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba dostum,
Fiyat skalanı biraz tuhaf buldum :)

Oyun da oynayacağın için olabildiğince harcamanı pahalı ürüne yapmaya çalış benim sana tavsiyem şunlar olacak biraz bütçeni aşacak ama en azından bunları tercih etmelisin diye düşünüyorum:

bütçenden 400 artırıp bunu alabilirsin ama şöyle de bir tavsiyem var beklerim sorun değil dersen

Stoklara girdiğinde direkt olarak bunu alabilirsin ama stoklara girdiğinde aynı fiyatta kalmama ihtimali yüksek.

merturkei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece oyun amaçlı kullanmayacağım oynadığım oyunlarda fazla zorlayacak oyunlar değil, fazla bütçem yok yani 4binden sonrası bile zorlayacak aslında :) evimde altyapı yok ve 4 yıl sonra altyapı geliyor ne yapacağımı şaşırdım önerilerin için teşekkür ederim