Bu konuyu okuyanlar

Olifanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar direkt konuya girmek istiyorum. Bilgisayarımda pc oyunlarında sorunum yok ama 2 programımda da aynı sıkıntı var. O programları açtığımda beyaz bir ekran ile karşılaşıyorum. Bunlar büyük bir ihtimal Flash player destekliyor ama flash playeri kaldırdım. bilgisayarı yenidne başlattım geri kendi sitesinden yükledim fakat yine aynı sorun Resimleri paylaşıyorum.
ilk resim adobe flash playeri yüklediğimde karşıma çıkan sayfa BOŞ
Ekran Alıntısı1.PNG

2. Resim Rules of Survival oyununu açtığımda karşıma beyaz ekran geliyor.

Ekran Alıntısı2.PNG

3. Resim Open IV programında Asi Manager açtığımda ki beyaz ekran
Ekran Alıntısı3.PNG

Şu illet hatadan gına geldi. Ne yapabilirim Acaba Direct X lerde mi sorun var.
Artık kafayı yemek üzereyim.
Visual Studio indirdim ordaki araçlar belki sıkıntıyı giderir dedim hepsini kurdum yine aynı sorun (Format Demeyin onla uğraşmak istemiyorum.)
Saygılarımla,
Başınızı ağrıttıysam kusuruma bakmayın
İyi Geceler...

ulas.cavusoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kullandığın tarayıcı da genel de adres çubuğunun yanında izinler bölümünden flash player a gerekli izinleri vermeyi denermisin.

Olifanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar sorunu çözebilen varmı ? Ben Flash Player sorunu diye tahmin ediyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Forumda arattım ama bulamadım böyle bir sorun ile karşılaşan ne yapmalıyım uninstall programı ile flash playeri siliyorum arta kalan dosyalarınıda siliyorum Ardındna kendi sitesinden indirip kuruyorum. fakat nafile Sadece bir kez çalıştı program adobe flash player i kurdum. ardından hemen programa tıkladım hemen açtı fakat sonradan çalışmayı durdurdu. Yeniden açtığımda ise yine beyaz bi ekran ne yapmalıyım ?

Son düzenleme: