3.000 Veya 3.200Tl'ye Kadar Telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

MELİK-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DAHA ÖNCE İPHONE 6 KULLANIYORDUM ARKADAŞ İSTEDİ ONA SATTM OYNUYORDUM HEP ŞARJI AKŞAMA KADAR RAHAT GİDİYORDU. 6S ALDIM GÜNDE 3 KERE ŞARJA VERİYORDUM. BATARYA MAH DÜŞÜK YAPMIŞ APPLE BIKTIM ARTK. İPHONE 6 DAHA İYİ 6S'TEN ŞİMDİ TELEFON ALICAM AMA KARARSIZ KALDIM Bİ YANDANDA ... :))

İPHONE 6 MI? SAMSUNG GALAXY S7 EDGEMİ VEYA BAŞKA TELEFONMU?

Son düzenleme:

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33
bence hep ios kullandıysan ios'te kal. 6s'ten memnun kalmadıysan şarj olarak sırf 6 değil 6 plus da alabilirsin. daha iyi oyun oynarsın büyük ekranda. şarjı da daha iyi olur.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Kıvrımlı ekran seviyorsan S7 edge, sevmiyorsan Note 5...

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
S7 edge (öncelikli tavsiyem)
htc 10 (Tasarımı özellikleri hoşuma gitti beklenip alınabilir)

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
S7 edge al bende iphone 6 kullanıyorum ve çok memnunum ama sen kullanmışsın daha önce bence değişiklik yapmalısın...

monuroruc

Asistan
Reaksiyon puanı
206
İos tan sıkıldıysan android geç derim yoksa iosta kalabilirsin. Şahsen 3 sene 5s kullandım artık gına gelmişti g4 aldım memnunum. Htc 10 alınabilir bence tasarım ve performans olarak güzel duruyor

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
DAHA ÖNCE İPHONE 6 KULLANIYORDUM ARKADAŞ İSTEDİ ONA SATTM OYNUYORDUM HEP ŞARJI AKŞAMA KADAR RAHAT GİDİYORDU. 6S ALDIM GÜNDE 3 KERE ŞARJA VERİYORDUM. BATARYA MAH DÜŞÜK YAPMIŞ APPLE BIKTIM ARTK. İPHONE 6 DAHA İYİ 6S'TEN ŞİMDİ TELEFON ALICAM AMA KARARSIZ KALDIM Bİ YANDANDA ... :))

İPHONE 6 MI? SAMSUNG GALAXY S7 EDGEMİ VEYA BAŞKA TELEFONMU?
Merhaba,

Bu fiyat bandindaki urunler donanim bakimindan guclu urunler. Size daha cok pil performansi iyi bir urun lazim bi bandda. Bu konuda size onerebilcegim urunler samsung s7, s7 edge, iphone 6s plus. Bu 3 urununde donanim performansi iyi oldugu kadar pil performanslari da iyi. Iphone 6s'deki pil sorununu bu cihazlarda yasamazsin. Birde nolur nolmaz lg g5 incelemesini bekleyin. Belki lg bu sefee pil konusunda iyi bir performans verirse bu listeye lg g5'ide dahil edebiliriz.