2k 144hz 1ms monitör önerisi (en az 27 inç)

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
hocam ben tam anlamamda siz anblıyorsunuz bu da önerillir mi ?

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Yada bu https://www.hepsiburada.com/msi-opt...hdmi-dp-curved-gaming-monitor-p-HBV0000128ZAN
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ben tam anlamamda siz anblıyorsunuz bu da önerillir mi ?
Monsterin laptoplarını pek önermem ama monitörüde öylemi bilmem

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

hamzaesgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar herkese selamlar,
Yeni Asus vg27wq monitör aldım. Monitörü sadece ps4 slim ile kullanıyorum ve Fifa oynuyorum. Yalnız fifa oynarken görüntü sanki kayıyor gibi oluyor ve bu durum gözlerimi yoruyor.
Bu durumun monitörümün 165 hz ps'nin ise 60 hz olmasıyla bir alakası var mı yoksa herhangi bir ayar mı yapmam gerekiyor ?
Herhangi bir bilginiz varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Arkadaşlar herkese selamlar,
Yeni Asus vg27wq monitör aldım. Monitörü sadece ps4 slim ile kullanıyorum ve Fifa oynuyorum. Yalnız fifa oynarken görüntü sanki kayıyor gibi oluyor ve bu durum gözlerimi yoruyor.
Bu durumun monitörümün 165 hz ps'nin ise 60 hz olmasıyla bir alakası var mı yoksa herhangi bir ayar mı yapmam gerekiyor ?
Herhangi bir bilginiz varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Monitör ayarlarında ELMB açık mı?

hamzaesgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kapalı ama nasıl açılıuor onu da bilmiyorum cahilliğim için özür dilerim :)

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
laptoplarını neden önermiyosunuz?
Msi, alienware asus gibi üst segment markaların malzeme kalitesi monstera nazaran çok yüksek kalitede oluyor ve monster laptopların ısınma sorunu çok oluyor benim arkadaşımda vardı çocuk benim eve laptobu getiriyordu bi 2 saat cs oynuyorduk ondan sonra laptobun arkası ateş gibi oluyordu ondan sonra sattı bu sadece senin arkadaşında olan bir sorun diceksin ama herkesin öyle birde fiyatı çok yüksek o fiyata ben çok iyi bir masaüstü pc toplarım

cTnky26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Msi, alienware asus gibi üst segment markaların malzeme kalitesi monstera nazaran çok yüksek kalitede oluyor ve monster laptopların ısınma sorunu çok oluyor benim arkadaşımda vardı çocuk benim eve laptobu getiriyordu bi 2 saat cs oynuyorduk ondan sonra laptobun arkası ateş gibi oluyordu ondan sonra sattı bu sadece senin arkadaşında olan bir sorun diceksin ama herkesin öyle birde fiyatı çok yüksek o fiyata ben çok iyi bir masaüstü pc toplarım
Isınma sorunu birtek senin arkadaşında oluyor diyeceğim çünkü bende de monster var evet ısınma oluyor ama ateş kadar değil.Malzeme kalitesine gelecek olursam diğer markalara göre daha kalitesiz olabilir ama genede beni memnun ediyor.Fiyat açısından haklısın ben aldığım zamanda o kadar pahalı değildi ama şimdi baktığımda ciddi bir artış var.

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Isınma sorunu birtek senin arkadaşında oluyor diyeceğim çünkü bende de monster var evet ısınma oluyor ama ateş kadar değil.Malzeme kalitesine gelecek olursam diğer markalara göre daha kalitesiz olabilir ama genede beni memnun ediyor.Fiyat açısından haklısın ben aldığım zamanda o kadar pahalı değildi ama şimdi baktığımda ciddi bir artış var.
Ben şimdiye konuşuyorum kanka ama en iyi marka msi bende bundan var MSI BRAVO 15 A4DCR-255XTR R5-4600H 8GB DDR4 RX5300M GDDR6 3GB 512GB SSD 15.6 FHD DOS Notebook | ITOPYA çok memnunum rami 16gb yaptım

cTnky26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17